به لیلی جیمز در مجموعه سریال Pam & Tommy Hulu مراجعه کنید | عکسها

[ad_1]

لیلی جیمز و سباستین استن قرار است عاشقانه پاملا اندرسون و تامی لی را برای سریال های آینده Hulu بازی کنند پام و تامی. این پروژه برای اولین بار در دسامبر سال 2020 اعلام شد و فیلمبرداری آن در حال انجام است. روز دوشنبه ، جیمز مشاهده شد که در حال شخصیت گرفتن است ساعت مچی بازیگر زن با استفاده از یک کلاه گیس بور پلاتین ، و چند روز بعد استودیو چند عکس از شخصیت های جیمز و استن با نگاه اول انداخت. شباهت غیر عادی است!

این سریال قرار است حول محور عاشقانه گردباد اندرسون و لی در دهه 90 باشد. این پروژه همچنین یک مینی خواهد بود من ، تونیا تجدید دیدار برای استن و کریگ گیلسپی ، همانطور که دومی کارگردانی سریال را بر عهده دارد. پس از دیدن تغییر شکل استن به جف ژیلولی برای من ، تونیا، ما تعجب نمی کنیم که ببینیم او چگونه درامر Mötley Crüe را در صحنه هدایت می کند. تصاویر مجموعه ای بیشتری از جیمز و استن را در پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>