به مجموعه خانه های پایدار و جدید Floral Street مراجعه کنید

[ad_1]

Floral Street با مجموعه عطرهای ماندگار جدید خانگی ، رایحه های زنده و نشاط آور خود را به خانه ما آورده است. مارک عطر انگلیس Floral Street که در سال 2017 توسط میشل فینی تاسیس شد ، همیشه با تمرکز اصلی بر پایداری و ایجاد رایحه های زیبا و دمدمی مزاجی که باعث تقویت خلق و خو می شوند ، کمی متفاوت عمل می کند.

در ماه جولای ، این برند چهار مجموعه جدید را به مجموعه های خانگی خود معرفی می کند – گلهای سفید ، گل رز ، باغ بلوم و شب بلوم – هر کدام شامل سه تا چهار رایحه یا در یک شمع یا پخش کننده هستند. برخی از دسته بندی ها شامل محبوب ترین و پرفروش ترین رایحه های خیابان گل است ، اما اکثر عرضه ها عطرهای کاملاً جدیدی برای طیف گل های خیابان است.

هم شمع ها و هم دیفیوزرها فاقد رنگ ، پارابن و الکل هستند. شمع ها دارای پایه موم سویا و کلزا با فتیله های پنبه ای طبیعی هستند و به صورت دستی در انگلیس ریخته می شوند. دیفیوزرها در بطری های شیشه ای قابل تعویض موجود هستند و در بسته بندی های قابل بازیافت با گواهی FSC ارائه می شوند. شمع ها 200 گرم با 40 ساعت سوختن با قیمت 34 پوند و دیفیوزرهای 100 میلی لیتری نیز 34 پوند قیمت دارند.

از نزدیک به هر یک از رایحه های پیش رو نگاه کنید.

مجموعه خانه های خیابان گل در 1 ژوئیه در پاپ آپ نام تجاری در دهکده بیستر و در floralstreet.com و به طور انحصاری در Selfridges در 21 ژوئیه آغاز به کار می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>