به مجموعه غرورهای “Born This Way” ورساچه و لیدی گاگا مراجعه کنید

[ad_1]

لیدی گاگا همیشه ورساچه را دوست داشته است ، همانطور که از حضور بیشمار او در فرش قرمز می توان فهمید. بنابراین ، از اینکه فهمیدیم او با Donatella Versace همکاری کرده است تا مجموعه ای از کپسول ها را برای هدفی نزدیک به قلب او عزیز ساخته باشد ، شوکه نشده ایم. برای جشن ماه غرور ، و همچنین دهمین سالگرد آلبوم موفق او متولد این راه، گاگا و دوناتلا در خطی همکاری کردند که به بنیاد متولد این راه خواننده بازمی گردد ، این یک موسسه خیریه است که از سلامت روان برای جامعه LGBTQ + پشتیبانی می کند. مجموعه شامل سه قطعه است: یک تی شرت تک جنسیتی (200 پوند) ، یکی در سیاه و دیگری در سفید ، و یک برت (240 پوند). در این طرح ها آرم ورساچه در رنگ های پراید دیده می شود و بخشی از درآمد فروش مجموعه به بنیاد اختصاص می یابد.

ورساچه همچنین ماکت کت چرمی نمادین که گاگا در تور جهانی همراه با مجموعه کپسول به تن داشت را به حراج می گذارد. تکمیل این ژاکت در آتلیه ورساچه در میلان بیش از 400 ساعت به طول انجامید و دارای لهجه هایی از امضای مارک تجاری این برند ، و همچنین حاشیه ها و سگک های طلایی است. این قطعه اختصاصی از اول ژوئن توسط Omaze ، یک شرکت جمع آوری کمک مالی مستقر در آمریکا که با خیریه ها شریک است ، به حراج گذاشته می شود و کلیه عواید حراج به بنیاد گاگا اهدا می شود. قبل از فروش تی شرت و برت ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>