به هر آهنگ مسابقه یوروویژن 2021 گوش دهید

[ad_1]

برای دنیای سرگرمی ، سال 2020 سالی بود که وجود نداشت. تورها ، جشنواره ها و کنسرت ها لغو شد ، و این امر باعث کمبود معاش حرفه ای های خلاق شد. مطمئناً ، صحیح نیست اگر اعلام کنیم که مسابقه سالانه یوروویژن ، که شصت و پنجمین دوره آن در ماه مارس سال گذشته به طور پیشگیرانه لغو شد ، یک سرویس اساسی برای جهان در طی یک همه گیر جهانی است (البته دور از آن). اما مطمئناً وقتی جامعه موسیقی جهانی نتواند برای جشن گرفتن یک رقابت قلبی سبک به نام حسن نیت بین المللی جمع شود ، چیزی از بین می رود. نیازی به گفتن نیست که طرفداران یوروویژن از استقبال از بازنشانی مسابقه بسیار هیجان زده هستند. نوازندگانی که بسیاری از آنها دو سال منتظر شانس شکوه خود بوده اند ، از شور و نشاط بیشتری برخوردار هستند.

39 کشور با اولین نیمه نهایی در 18 مه با پخش از روتردام ، هلند ، که خواننده آن دانکن لارنس در سال 2019 برنده شد ، به مصاف یکدیگر می روند. برای اولین بار ، انگلیس در 22 سال پیروزی نداشته است سال ، بنابراین سهام بالا است. همسایگان ما در ایرلند بیش از هر رقیب دیگر در این مسابقه برنده شده اند و از زمان آغاز مسابقه در سال 1956 ، هفت بار تاج را برده اند. در این 65 سال ، هنرمندان انفرادی در مجموع 18 بار برنده شده اند. و طبق آمار ، موفق ترین رنگ لباس برای پوشیدن هنگام اجرای کار سفید است.

در زیر ، همه فیلم های ورودی مسابقه و همچنین اندکی پیش زمینه در مورد هر هنرمند داریم. بنابراین نوشیدنی های خود را مخلوط کنید ، احمقانه ترین قضاوت های خود را احضار کنید و از بازگشت یوروویژن 2021 لذت ببرید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>