به همه پسرهایی که دوستشان داشتم 3: چگونه مانند لارا ژان لباس بپوشیم

[ad_1]

من یک طرفدار بزرگ به همه پسرهایی که قبلا دوستشان داشتم حق رای دادن ، و من نمی توانم صبر کنم تا قسمت سوم فیلم را ببینم. بدیهی است که سبک IRL Lana Condor هنگام تبلیغ فیلم جدید مورد توجه قرار گرفته است ، به لطف Tara Swennen ، سبک مشهور ، اما من کنجکاو شدم که ببینم سبک شخصیت Lara Jean از دو فیلم قبلی چگونه تکامل یافته است.

“من در مورد نحوه ورود زنان جوان به دانشگاه تحقیق کردم و سپس” LJ “را وارد کردم [Lara Jean] سبک “که منحصراً ترکیبی از پرنعمت و مدرن است.”

من با طراح لباس فیلم ، لورین کارسون ، صحبت کردم تا در مورد همه لباس های فیلم بیشتر بدانم. (او لباس های فیلم دوم را نیز اداره می کرد.) او با الهام از ظاهر و با ارزش ترین قطعات کمد لباس لانا مرا پر کرد. “من برخی از تصاویر آدری هپبورن را برای لارا ژان از جمله شلوار سیگار بنفش که در NYC پوشیده بود کانال کردم. ما این را با کمربند فوشیا و اسطوخودوس و کفش های کتانی به روز کردیم. گریس شبح دیده شده در ظاهر جین لارا ژان. ما آنها را باریک با یک کاف چرخانده نگه داشتیم ، یک صندل گوه بلند اضافه کردیم و در بلوزها فرو رفتیم. من در مورد نحوه ورود زنان جوان به کالج تحقیق کردم و سپس “LJ” را وارد آن کردم [Lara Jean] “سبک” که منحصر به فرد ترکیبی از پرنعمت و مدرن است ، “لورین به من گفت.

به خواندن ادامه دهید تا مصاحبه من را بیشتر ببینید و نگاهی به بهترین لحظات سبک از آن بیندازید به همه پسرهایی که قبلاً دوستشان داشته ام: همیشه و برای همیشه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>