به پرتره سومین تولد پرنسس لوئیس نگاه کنید

[ad_1]

لندن ، پادشاهی متحده - 21 آوریل: *** این عکس نباید پس از 31 دسامبر 2021 بدون اجازه قبلی از کاخ کنزینگتون استفاده شود. اعتبار اجباری: دوشس کمبریج. *** در این عکس جزوه صادر شده در 22 آوریل 2021 توسط کاخ کنزینگتون و گرفته شده توسط کاترین ، دوشس کمبریج ، پرنس لوئیس قبل از عزیمت به اولین روز مهد کودک ، در خانه با دوچرخه سوار می شود در مهد کودک Willcocks ، در کاخ کنزینگتون در 21 آوریل 2021 در لندن ، انگلیس. استفاده از تحریریه اخبار. بدون استفاده تجاری. بدون خرید و فروش ، تبلیغات ، سوغاتی ، یادگاری یا شبیه سازی به صورت تصویری. این عکس به شرطی ارائه می شود که شما هیچ هزینه ای برای تأمین ، انتشار یا انتشار آن نداشته باشید و این شرایط و محدودیت ها اعمال شود (و این موارد را به شما تحویل می دهیم) برای هر سازمانی که آن را تهیه می کنید. هیچ استفاده تجاری از عکسها (از جمله فقط به عنوان مثال) استفاده در تجارت ، تبلیغات یا هرگونه استفاده ویراستاری غیر خبری وجود ندارد. عکس ها نباید به هیچ وجه و به صورت دیجیتالی بهبود یابند ، دستکاری یا اصلاح شوند و هنگام انتشار باید شامل همه افراد در عکس باشند. سایر درخواستهای استفاده باید کتباً به دفتر مطبوعات در کاخ کنزینگتون ارسال شود. توجه به ویراستاران: این عکس جزout ممکن است فقط برای اهداف گزارش ویراستاری برای تصویرسازی همزمان وقایع ، چیزها یا افراد موجود در تصویر یا حقایق ذکر شده در زیرنویس استفاده شود. استفاده مجدد از تصویر ممکن است نیاز به مجوز بیشتری از دارنده حق چاپ داشته باشد. (عکس از دوشس کمبریج / کاخ کنزینگتون از طریق گتی ایماژ)

تولدت مبارک ، پرنس لوئیس! کوچکترین فرزند شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در 23 آوریل 3 ساله است و پیش از روز بزرگ ، کاخ پرتره جدیدی را به احترام او منتشر کرد. در این عکس که توسط کیت در اولین روز پیش دبستانی لوئی گرفته شده است ، سلطنتی در حالی که در بالای دوچرخه قرمز خود عکس می اندازد نشان می دهد که لبخند بزرگی را برافروخته است. لویی در حال حاضر در مدرسه مهد کودک Willcocks در لندن تحصیل می کند ، همان مدرسه ای که خواهرش ، پرنسس شارلوت ، در آن تحصیل کرده است.

تولد لوئیس درست چند روز پس از آنکه خانواده سلطنتی با مراسم تشییع جنازه ای صمیمانه در قلعه ویندزور شنبه گذشته به پرنس فیلیپ احترام گذاشتند ، می آید. ملکه الیزابت دوم ، پرنس چارلز و پرنس هری و پدر و مادر لویی همگی در آن شرکت داشتند. خانواده سلطنتی همچنین از فیلیپ با عکس های دیده نشده ای که یکی از آنها شامل یک نوزاد تازه متولد شده لویی با برخی از پسر عموهایش است ، به افتخار وی قدردانی کرده اند.

منبع تصویر: Getty / Handout

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>