به گفته آرایشگران ، بهترین سشوارهای 2021

[ad_1]

می توان شرط بندی کرد که تقریباً هرکسی که این مطلب را می خواند در خانه خود سشوار دارد. این یک مورد بسیار مهم است ، صرف نظر از اینکه شما علاقه مند به زیبایی هستید یا خیر (ما شما را با کاربران محصولات 7 در 1 می بینیم) ، و به خصوص اگر در مکانی زندگی می کنید که سرد می شود و نمی خواهید پا به بیرون بگذارید با موهای خیس

اگرچه ممکن است به نظر برسد ، اما همه سشوارها برابر نیستند. Spoiler: سشوار کوچک مسافرتی که فکر می کنید فوق العاده است زیرا تا می خورد و فقط 10 پوند برای شما هزینه دارد ، احتمالاً کار چندانی در کنترل وز موی شما ندارد. برخلاف برخی از محصولات زیبایی که قیمت همیشه از کیفیت برابر برخوردار نیست (مثلاً ریمل مژه و ابرو) ، در مورد سشوار ، معمولاً چنین است. حتی در این صورت ، این همیشه به این معنی نیست که شما برای رسیدن به بهترین نتیجه باید صدها پوند هزینه کنید – فقط باید بدانید که به دنبال چه چیزی هستید.

از آنجا که تعداد زیادی سشوار در خارج وجود دارد ، و از آنجا که یک مورد خوب که موهای شما را نمی سوزاند می تواند یک مورد سرمایه گذاری باشد (با نگاه کردن به شما Dyson Supersonic) ، همچنین دانستن ارزش پول شما نیز دشوار است. هنگامی که سرانجام زمان ارتقا به سشوار جدیدتر فرا می رسد ، مواردی وجود دارد که ما غیر قابل بحث می دانیم: بیش از یک تنظیم دما دارد ، حداقل وات آن 1800 است (برای اطمینان از پودر کافی برای خشک کردن موهای شما) به سرعت) ، خیلی سنگین یا حجیم نیست ، حاوی سرامیک است یا تنظیمات یونی دارد تا موخوره را رام کند و همراه با ضمیمه هایی است که می تواند به شما کمک کند سبک سازی را راحت تر کند – مانند نازل یا پخش کننده.

برای کمک به شما در تهیه بهترین سشوار مخصوص نیازهای شما ، ما نه تنها از آرایشگران حرفه ای برتر خواستیم موارد دلخواه خود را با ما به اشتراک بگذارند بلکه از سردبیران ما در مورد سشوارهایی که نمی توانند بدون آن زندگی کنند نظر سنجی کردیم. ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید کدام ده نفر برتر هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>