به گفته طرفداران ، بهترین پایه برای پوست چرب | 2021

[ad_1]

تلاش برای یافتن پایه عالی یک کار کاملاً دشوار است ، اما برای کسانی که پوست چرب دارند ، حتی می تواند یک چالش بیشتر باشد. لیستی از معیارها وجود دارد که بنیاد باید آنها را از بین ببرد: باید طولانی مدت باشد ، دارای پایان مات یا نیمه مات باشد (و هر چقدر چرب باشید همین طور بمانید) ، و پوشش قابل ساخت را ارائه می دهد ، همه در عین حال noncomedogenic (به این معنی که منافذ پوستی شما را مسدود نمی کند یا باعث شکستگی نمی شود). همچنین اگر روی پوست شما بسیار طبیعی به نظر برسد بسیار خوب است. به شما گفتم – موارد زیادی که باید برای ما با مناطق T نرم و صاف در نظر بگیریم. خوشبختانه ، بهترین هنرمندان گریم در این تجارت پایه های خود را برای پوست چرب به اشتراک گذاشته اند ، که آنها را هم برای خود و هم برای مشتری های خود استفاده می کنند.

هنگام جستجوی یک پایه جدید ، به ویژه برای پوست چرب ، چند نکته اساسی را باید در نظر گرفت. می خواهید پایان آن مات باشد؟ آیا فرمول کرم ، پودر یا مایع را ترجیح می دهید؟ و آیا می خواهید پوششی کامل ، متوسط ​​یا کم رنگ داشته باشد؟ همچنین توجه به این نکته مهم است که فقط به این دلیل که نوع پوست در طرف روغنی قرار دارد ، به این معنی نیست که باید قبل از ایجاد پایه از مرطوب کننده استفاده کنید. در حقیقت ، سندی لینتر ، آرایشگر ساکن شهر نیویورک ، توضیح داد که اطمینان از ترکیب کامل مرطوب کننده و فونداسیون ، “یک پایه ماندگار ایجاد می کند ، که باعث نمی شود شما به شدت آرایش داشته باشید.”

برای مشاهده 21 بهترین پایه برای پوست چرب ، طبق 11 آرایشگر برتر ، ادامه مطلب را بخوانید. با این فرمول های با کارایی بالا حتی ممکن است بتوانید بالاخره آن کاغذهای بلاتی را که در این سال ها جای دائمی در کیف شما پیدا کرده اند پرتاب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>