به گفته موافقان ، بهترین مدل های کوتاه مو برای موهای بلندیک باور غلط رایج در مورد موهای بلند این است که گزینه های شما از نظر مدل مویی که می توانید در سالن داشته باشید محدود است. مطمئناً ، موهای کوتاه شامل تحولات شگرفی مانند pixie ، bob و “shift” می شوند ، اما مدل های موی زیادی برای موهای بلند وجود دارد که اگر می خواهید بدون از دست دادن طول خود عوض کنید ، می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

مدل موی شگ مد روز با شور و نشاط بی نظیر خود بازگشت کاملی را تجربه کرده است ، اما اگر سبک شما جلا بیشتری داشته باشد ، یک برش واضح و صاف به شما احساس می کند بلافاصله کنار هم قرار می گیرید. از طرف دیگر ، “کلاویچات” اگر در مرحله رشد موهای خود باشید ، خوب است. و البته ، شما همیشه می توانید حاشیه پرده های ظریف را به یک اصلاح کوچک و تأثیرگذار به مدل موهای خود اضافه کنید. برای دیدن تفاوتی در ظاهر نیازی نیست که موهای 5 اینچی مو را خرد کنید – هرگز قدرت یک اصلاح خوب را دست کم نگیرید.

با ایجاد یک تغییر جزئی در مدل موی بلند ، می توانید انتهای رشد کرده خود را به چیزی تبدیل کنید که در صفحه کشف اینستاگرام خود مشاهده می کنید – و به طور بالقوه ظاهر جدید امضای خود را در این روند پیدا کنید. به اسکرول ادامه دهید تا برای شروع بهترین روند اصلاح موهای بلند را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>