به گفته موافقان ، بهترین مدل های کوتاه مو برای موهای بلند

[ad_1]

یک باور غلط رایج در مورد موهای بلند این است که گزینه های شما از نظر مدل مویی که می توانید در سالن داشته باشید محدود است. مطمئناً ، موهای کوتاه شامل تحولات شگرفی مانند pixie ، bob و “shift” می شوند ، اما مدل های موی زیادی برای موهای بلند وجود دارد که اگر می خواهید بدون از دست دادن طول خود عوض کنید ، می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

مدل موی شگ مد روز با شور و نشاط بی نظیر خود بازگشت کاملی را تجربه کرده است ، اما اگر سبک شما جلا بیشتری داشته باشد ، یک برش واضح و صاف به شما احساس می کند بلافاصله کنار هم قرار می گیرید. از طرف دیگر ، “کلاویچات” اگر در مرحله رشد موهای خود باشید ، خوب است. و البته ، شما همیشه می توانید حاشیه پرده های ظریف را به یک اصلاح کوچک و تأثیرگذار به مدل موهای خود اضافه کنید. برای دیدن تفاوتی در ظاهر نیازی نیست که موهای 5 اینچی مو را خرد کنید – هرگز قدرت یک اصلاح خوب را دست کم نگیرید.

با ایجاد یک تغییر جزئی در مدل موی بلند ، می توانید انتهای رشد کرده خود را به چیزی تبدیل کنید که در صفحه کشف اینستاگرام خود مشاهده می کنید – و به طور بالقوه ظاهر جدید امضای خود را در این روند پیدا کنید. به اسکرول ادامه دهید تا برای شروع بهترین روند اصلاح موهای بلند را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>