به گفته کارشناسان ، این 21 پایه مناسب برای پوست چرب هستند

[ad_1]

اگر پوست شما سریعتر از یک ستاره کانال دیزنی به صحنه موسیقی بریزد ، می دانید که پیدا کردن یک پایه مناسب که فاقد مواد مسدود کننده منافذ باشد دشوار است ، چربی ، براق و بدترین حالت را برای شما ایجاد نمی کند – با جوشهای تازه بنابراین ما به طور طبیعی افراد براق چه کاری باید انجام دهیم؟

به گفته مونا گوهرا ، متخصص پوست مجوز دار ، و در شیمی درمانی زنجبیل کینگ ، اسید سالیسیلیک یک عنصر کلیدی است که باید در پایه آن جستجو شود. به همان اندازه که در پاک کننده ها ، سرم ها و درمان های آکنه مفید است ، همچنین به بافت مجدد و یکدست شدن رنگ پوست شما هنگام تزریق روی کرم کمک می کند. این دو متخصص همچنین موافقت می کنند که پایه های بدون روغن ، غیر پزشکی (به معنای انسداد منافذ نخواهد بود ، در غیر این صورت تحت عنوان comedones شناخته می شوند) پایه های اساسی هستند.

از نظر ترکیبات خاص به اجتناب کردن، کینگ میریستیل میریستات را صدا می کند ، نرم کننده مومی که در برخی پایه ها وجود دارد. اما ، به طور کلی ، “هر چیزی که سنگین است – مانند بنزین ، روغن معدنی و لانولین – می تواند منافذ را مسدود کند.”

یک تصور غلط رایج این است که پوست چرب نمی تواند کم آب شود ، اما این نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد. راس سی رادسکی ، متخصص پوست در نیویورک ، قبلاً به “پوست کم آب ، کمبود آب است ، نه چربی. بنابراین شما در واقع می توانید رنگ چربی داشته باشید اما همچنان پوست دهیدراته دارید.” جذابیت. بنابراین ، شما باید از پایه ای استفاده کنید که حاوی نوعی اسید هیالورونیک است (اتفاقاً آکنه ایجاد نمی کند) تا باعث افزایش میزان آبرسانی به پوست و تقویت مانع شود تا رطوبت کمتری داشته باشد. گوهرا می گوید. او همچنین توصیه می کند که فونداسیونی پر از آنتی اکسیدان (مانند ویتامین C و E) داشته باشید که دارای خواص ضد التهابی بوده و با رادیکال های آزاد مخرب مبارزه می کند.

به دنبال کلمات کلیدی روی بسته بندی باشید ، مانند “بدون روغن ، طولانی مدت ، مات کننده و 10 (یا هر عدد دو رقمی دیگر) یک ساعت استفاده کنید.” او همچنین به بررسی مواد اولیه با پودرهای میکروسفر با تمرکز نرم و آب به عنوان اولین یا دومین ماده موجود در محصول می پردازد. Quynh می گوید: “از ترکیباتی مانند جوجوبا یا هر نوع روغن یا نرم کننده دیگر اجتناب کنید.”

ما دور را جمع کردیم بهترین پایه برای پوست مستعد آکنه -بدون فرمول های مسدود کننده منافذ ، خشک شدن صورت و یا تحریک کننده پوست در چشم-در قیمت های مختلف. برندگان جایزه بهترین زیبایی ، مانند بنیاد پارچه قدرت جورجیو آرمانی و Uoma’s Say What ؟! پایه ، پوست شما را در تمام طول روز شفاف و کاملاً بدون درخشندگی نگه می دارد. شما حتی مجبور نخواهید بود تا ظهر یک بسته کاغذ لکه دار بشکنید. به ما اعتماد کنید.

بدون هیچ زحمتی بیشتر ، در مورد 21 پایه مورد تایید متخصص پوست پوستی که پیش رو دارید ، بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>