به گفته کارشناسان ، بهترین ضد آفتاب برای رنگ های تیره رنگ پوست 2021

[ad_1]

موارد اول: بله ، شما کاملاً باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید حتی اگر پوست تیره تری داشته باشید. این بدان دلیل است که اگرچه این دانش به ما می گوید که پوست دارای ملانین بیشتر SPF طبیعی بیشتری نسبت به پوست سفید یا روشن دارد ، اما همچنین به ما نشان می دهد که پوست تیره اگر از آن محافظت نشود ، هنوز هم در معرض آفتاب است. این بدان معناست که این افسانه که مردم سیاه و جنوب آسیا نگران کرم ضد آفتاب نیستند همین است. یک افسانه.

و اگرچه می دانیم تابستان های انگلیس می تواند پراکنده باشد ، اما در تمام طول سال باید از یک SPF با کیفیت استفاده شود ، بنابراین فکر نکنید که می توانید از یک روز ابری بهانه ای برای عدم استفاده از روز خود استفاده کنید. اما چه کسی می تواند شما را به دلیل عدم تمایل سرزنش کند؟ اگر این را بخوانید ، این احتمال وجود دارد که کرم های ضدآفتابی زیادی را که با این گچ سفید رنگی شبح وار که بسیاری از فرمولاسیون های SPF روی پوست باقی می گذارند ، رنگ پوست شما را شسته اند ، امتحان کرده اید.

این هرگز ظاهر خوبی ندارد ، بنابراین ما می خواهیم به شما کمک کنیم SPF پیدا کنید که نه تنها از پوست شما محافظت می کند بلکه باعث درخشندگی و مرطوب نگه داشتن پوست می شود. به همین دلیل ما از برخی از متخصصین پوست و زیبایی انگلستان خواستیم ضد آفتاب های مورد علاقه خود را برای پوست تیره توصیه کنند. شما میتوانید بعدا از ما تشکر کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>