به گفته کارشناسان صنعت ، برترین روندهای عروسی در سال 2021

[ad_1]

در سال های گذشته ، منصفانه است که بگوییم برنامه ریزی های عروسی از الگوی قابل پیش بینی پیروی می کرد و وقتی میهمانان از طریق نامه الکترونیکی دعوت نامه دریافت می کردند ، ایده خوبی نسبت به انتظاراتشان داشتند. اما این پیش از آن بود که صنعت عروسی توسط یک همه گیر جهانی از ریل خارج شود و صدها هزار زوج دست به دست هم بدهند تا برنامه های خود را برای دستیابی به دستورالعمل های دقیق اصلاح کنند یا کلاً روز بزرگ خود را به تعویق بیندازند.

سریع پیش از پایان قفل کردن – صنعت عروسی در حال آماده شدن برای یک شکوفایی بزرگ است که حدود 550،000 زوج قصد دارند فقط در انگلیس بگویند “من انجام می دهم”. اما به گفته کارشناسان انتظار نداشته باشید که این جشن ها همان قالب قدیمی را داشته باشند. “وقایع سال گذشته بسیاری از زوجین باعث تجدید نظر در مورد سنت و خلاقیت بیشتر در هنگام اجرای دید خود شده اند ، که برای همه افراد هیجان انگیز است. در واقع هیچ رویکرد” متناسب با همه “وجود ندارد ، پرستون بیلی ، طراح به POPSUGAR گفت.

بنابراین “عادی جدید” برای عروسی ها چه شکلی است؟ ما از کارشناسان برتر صنعت خواستیم چند روند پس از همه گیری را به اشتراک بگذارند که فکر می کنند طولانی مدت خواهد بود. از لیست های مهمان با دقت تنظیم شده گرفته تا مراسم روزهای هفته ، این نوید می دهد که فصلی مانند سایر فصول نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>