به گفته یک متخصص زنان ، در مورد رابطه جنسی در Bridgerton دروغ می گوید

[ad_1]

@ dr.staci.t

قسمت 1. لایک و اشتراک گذاری برای قسمت 2! #bridgerton #obgyn # چیزی که یاد گرفته اید # بیشتر می دانید

♬ وحشی ترین رویاها – Duomo

اوه ، بریجتون! ما چطور کرست های شما ، صحنه های NSFW و جذابیت عظیم دوک از هاستینگز را دوست داریم (آه کشیدن) Staci Tanouye ، MD ، یک متخصص زنان و زایمان دارای مجوز از تفرجگاه فلوریدا (معادل یک متخصص زنان و زایمان مشاور در انگلستان) ، با وجود این ، دو تصور غلط در مورد رابطه جنسی را نشان می دهد که این نمایش تبلیغ می کند.

در ویدئوی TikTok در بالا ، دکتر تانویی گفت که اولین بار شخص به احتمال زیاد به اندازه دفن “برازنده” و “لذت بخش” نخواهد بود (اگر بخاطر بیاورید ، سخنان دقیق دافنه این است: “من احساس فوق العاده ای می کنم!”). با این حال ، دکتر تانویی گفت که کاملاً خوب است زیرا “رابطه خوب به زمان ، تمرین و ارتباط نیاز دارد.” خدا کنه!

دکتر تانویی در ادامه به POPSUGAR گفت: “هالیوود به طور کلی دنیای جنسی را به ما هدیه داده است ، که نگاه مردم را نسبت به چگونگی رابطه جنسی منحرف کرده است” ، و افزود که جذابیت جنس به عنوان “هر بار که ذهن شما را راحت می کند” انتظار غیرواقعی ایجاد می کند و مردم را برای ناامیدی آماده می کند. وی گفت ، این امر خصوصاً در مورد افرادی كه واژن دارند “كه در مورد ناتوانی در ارگاسم با رابطه جنسی نافذ احساس ناكافی می كنند ، در حالی كه چنین چیزی معمول است.” (واقعیت: فقط 25 درصد از کسانی که واژن دارند تنها با نفوذ به ارگاسم می رسند.)

در مرحله دوم ، دکتر تنویه ایمون سیمون به روش خروج را به عنوان تنها روش کنترل بارداری با دافنه صدا زد. در حقیقت ، برداشت تنها حدود 78 درصد موثر است. دکتر تنوی خاطرنشان کرد: “روش خروج 22 درصد شکست دارد” ، بنابراین اگر سیمون فکر می کند با این کار برای همیشه بی فرزند خواهد بود ، او … عواملی که وارد عمل می شوند قبل از انزال هستند که ممکن است حاوی اسپرم ، و همچنین زمان نامناسب.

دکتر Tanouye در ادامه به POPSUGAR گفت که داشتن این تصویر از روش خروج از آن مشکل است زیرا این یک تصویر دقیق از کنترل بارداری طولانی مدت نیست. “بدیهی است که با نمایش های دوره های تاریخی ، گزینه دیگری وجود ندارد ، بنابراین قابل درک است که بریجتون این روش را برجسته می کند. با این حال ، دوک آن را به عنوان یک راه حل طولانی مدت دائمی ارائه می دهد ، که به خوبی به دوران مدرن تبدیل نمی شود. “” شکست معمول در ترک مصرف 22٪ است ، به این معنی که 22 از 100 زوج در سال تبدیل می شوند باردار با استفاده از این روش. “

به عنوان یک بریجتون طرفدار ، خوب است که این مجوز مهم از یک پزشک باتجربه ارائه شده است – و ما حتی نیازی به لیدی ویستلدون برای انجام هرگونه چشم پوشی نداشتیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>