به 2 لباس عروس Vera Wang Haute Issa Rae مراجعه کنید

[ad_1]

ناامن ستاره ایسا را ​​پس از تأیید نامزدی خود با بانوی حرفه ای لویی دیام در سال 2019 ازدواج کرد. این بازیگر با ورا وانگ هاوت کار کرد تا دو لباس مجلسی خود را برای عروسی های خود در جنوب فرانسه آرزو کند ، لباس اول که با یک عزیز بدون بند ساخته شد. گردن و کریستالهای دست دوز در سراسر جامه دانه توری. برای مطابقت ، عیسی یک چادر به طول نمازخانه انتخاب کرد و کفش های آینه ای او کاملاً برجسته بودند.

او با لوئیس ، که کت و شلوار فوق العاده لوکس قرمز Dolce & Gabbana با یقه ژاكارد و پاپیون به تن داشت ، عکس گرفت. از پشت می بینید که در پشت لباس Issa برشی با جذابیت ورزشی ظریف وجود دارد – این جزئیات طراحی محبوب بین عروس های 2021 است و قطعاً به جبران جذابیت زنانه لباس مجلسی شاهزاده خانم کمک می کند.

بعداً ، برای پذیرایی ، عیسی شماره دیگری را به نام Vera Wang Haute تغییر داد ، این شماره کاملاً با یک خط گردن افتاده و دامن تولی لایه ای بود. جواهرات او برای این لحظه نفس گیر ساده بود: یک گردنبند نازک و ظریف چوکر و گوشواره های گل میخ الماس. در پیش رو ، عکس های زیبای عروسی گرفته شده توسط لورن فیر را مشاهده کنید و تمام طول را کلیک کنید تا نگاهی به لحظه بعد از مهمانی Issa بیندازید ، که به همان اندازه فراموش نشدنی است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>