به Joon Jonas Crash a Jonas Brothers-Themed SoulCycle Class مراجعه کنید

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 02 فوریه: خواننده آمریکایی جو جوناس قبل از بازی لیگ برتر بین تاتنهام هاتسپور و منچسترسیتی در ورزشگاه تاتنهام در 02 فوریه 2020 در لندن ، انگلستان ، نگاه می کند.  (عکس از لورنس گریفیتس / گتی ایماژ)

اگر می خواهید به کلاس های تمرین حضوری بروید ، جو جوناس را زیر نظر داشته باشید – ممکن است جلسه بعدی شما را خراب کند. به تازگی ، خواننده تصمیم گرفته است که در یک کلاس SoulCycle در آتلانتا یک حضور غافلگیرکننده داشته باشد ، و کسی بیش از مربی مبهوت تعجب نکرد. جوناس در اینستاگرام نوشت: “وقتی در آتلانتا یک روز تعطیل دارید.” “چرا برای کلاس Jonas Brothers vs. One Direction در SoulCycle شرکت نمی کنید؟ بیایید آن را دریافت کنیم!”

جوناس آماده بود که وارد عمل شود و برای خودش یک دوچرخه رزرو کند ، اما متأسفانه کلاس با ظرفیت بالا بود. اما او اجازه نداد لیست انتظار او را پایین بیاورد. در عوض ، جوناس به استودیو حاضر شد و پرسید آیا می تواند دوچرخه سواران را غافلگیر کند یا خیر. گرچه در ابتدا مربی کمی گیج به نظر می رسید ، اما سرانجام ، او به جوناس اجازه داد تا با دوچرخه خود چرخش کند و کلاس را هدایت کند. وای ، آیا Jonas می تواند گروه بعدی ما را خراب کند؟ این قطعاً یکی از راههای افزایش ضربان قلب است. در ویدئوی زیر نگاهی اجمالی به ورزش تفریحی داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>