بوسیدن جنیفر لوپز و بن افلک در مالیبو | تصاویر

[ad_1]

جنیفر لوپز و بن افلک واقعاً می خواهند ما بدانیم که آنها قطعاً دوباره با هم هستند! پس از تأیید شایعات عاشقانه با ظرافت عاشقانه شایعات در اوایل ماه جاری ، این زوج تجدید قوا چیز کمی را تصور کردند زیرا روز یکشنبه در هنگام قرار شام در نوبو در مالیبو یک بوسه پرشور داشتند. در هنگام جشن تولد 50 سالگی خواهرش لیندا ، دوقلوهای 13 ساله J Lo ، Max و Emme به این زوج پیوستند. بن و جن همه در حالی که به عمق چشمان یکدیگر نگاه می کردند و بوسه مشترکی داشتند لبخند بودند. همانطور که به سمت نوکر خدمت می رفتند ، بن می توانست هنگام حرکت به سمت ماشین خود ، دست خود را بر روی پشت J Lo قرار دهد.

مطابق با مردم، بن کم کم با بچه های جنیفر آشنا می شود. یک منبع به این نشریه گفت: “به نظر می رسد همه چیز روان پیش می رود.” “این بسیار واضح است که جنیفر در مورد بن جدی است. او مدت زیادی است که چنین خوشحال به نظر نمی رسد.” منبع دیگری اضافه کرد که بن بچه ها و بن در هنگام شام خانوادگی بسیار راحت به نظر می رسیدند. “بچه ها مدام با بن گپ می زدند. بن عالی به نظر می رسید. او لبخند می زد و می خندید. آنها مقدار زیادی غذا سفارش دادند تا تقسیم کنند.” تصاویر بیشتری را از برنامه پر از PDA پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>