بگذارید زنان سیاه پوست هر وقت که بخواهند از زنجیرهایشان استفاده کنند

[ad_1]

پوشیدن سرپوش برای بسیاری از زنان و زنان سیاه پوست امری متصل و ملایم است و هیچ کس شایسته توضیح در مورد آن نیست. موهای ما پیچیده و زیبا هستند. این به عشق و توجه نیاز دارد – بعضی روزها وجود دارد که تمام ظرفیت ما برای یک کلاهک است! و بیایید واضح بدانیم ، سرپوش هیچ تفاوتی با کلاه یا برت یا دورا یا روسری زیبا ندارد. این یک پوشش محافظ سر است. دیگر مردم كاپوت خود را به عنوان یك لوازم جانبی لعنتی در نزدیكی شرم آور اختصاص داده اند و زنان سیاه پوست باید در مقابل این وظیفه سر تعظیم فرود آورند.

زنان سیاه پوست باید و باید استقلال داشته باشند تا به هر روشی که انتخاب می کنند در این دنیا ظاهر شوند. اگر این به معنای پوشیدن سرپوش در فرودگاه ، مطب دندانپزشکی یا تحویل گرفتن نوزادان آنها است ، همینطور خواهد بود. من تعجب می کنم که آیا مردم این زن عصبانی بودند که وقتی الاغ جورجیا را نجات دادیم ، سرشان را برای رای دادن می پوشیدند؟ نمی دانم آیا مردم به زنانی که کار می کنند و با کلاه خود به مردم خدمت می کنند اهمیت می دهند؟ یا اینکه فقط وقتی افراد مشغول اشغال فضاهای راحتی و لوکس هستند ، افراد علاقه مندند زنان سیاه پوست را محکوم کنند؟ یا وقتی در ذهن مردم مشغول زیبایی ، مشکی پوشیدن کلاه خود هستیم؟

من فکر می کنم برای زنان سیاه پوست داشتن آزادی استفاده از سرپوش در محیط های عمومی مهم است زیرا ، چرا که نه؟ زنان سفیدپوست می توانند پس از مدت زمان یک ساعت حضور در Peloton ، در جلسات زوم با موهای ریز در حالت تعریق ظاهر شوند. با این حال ، انتظار می رود که ایده تعالی دیگران را دنبال کنیم.

من زنان زیادی را می شناسم که در خارج از خانه خود سرپوش می پوشند و از افراد برجسته تجار ، فعالان ، شرکا ، والدین و مربیان هستند. این را نفی کنیم زیرا این افراد محافظ موی ما را دوست ندارند؟ به معنای واقعی کلمه، از اینجا برو. این سیاست در اصل خود قابل احترام است و من اگر از امتیازی که به عنوان یک زن سیاه پوست روشن تر ، در پوشیدن کلاه محافظ خود ، ذکر نمی کنم ، ناامید می شوم. مردم ممکن است در مورد من صحبت کنند وقتی که من از حضور آنها خارج باشم ، اما مطمئناً آنها با من رفتاری نمی کنند که می دانم برخی از خواهران پوست تیره من تحت درمان قرار می گیرند.

افرادی را می بینم که در فرودگاه یا فروشگاه مواد غذایی عکس ارسال می کنند [of women wearing bonnets] بدون رضایت آنها و معمولاً درباره این زن تیره و پوست تیره صحبت می شود. عزیزمcolor من وقتی این رنگ را می بینم ، رنگ آمیزی و لباس ناهنجاری را می شناسم. در کل ، زنان سیاه را تنها بگذارید ، ما می دانیم چه کار می کنیم و همچنین می دانیم که یک شخص سفیدپوست برای ایجاد یک مجموعه کلاه “ویروسی” یا قبل از دیدن سرپوش در داستان های تحریریه فقط زمان لازم است. بنابراین تا آن زمان ، اگر ما را در تارگت ، در نظافتچی سگ ، در هواپیمایی به ساحل آمالفی یا قطار به هارلم با کلاهک های ما می بینید ، بروید. ما تنها.

Kwamina Biney در استودیوی Prolific در بروکلین

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>