بیانیه حمایت سرنا ویلیامز از مگان مارکل

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 01 فوریه: (LR) مگان مارکل ، سرنا ویلیامز و هانا دیویس در 1 دسامبر 2014 در شهر نیویورک در کاسه ساحلی DirecTV در اسکله 40 شرکت می کنند.  (عکس از کوین مازور / گتی ایماژ برای DirecTV)

در 7 مارس 2021 ، مصاحبه مورد انتظار با مگان مارکل ، پرنس هری و اپرا از شبکه CBS پخش شد ، شب قبل از اینکه در انگلیس پخش شود. بدون تعجب ، مصاحبه منجر به افشاگری های زیادی در مورد خانواده سلطنتی و رفتار ناشایست آنها با مارکل در طول سال ها شد ، زیرا آنها در موارد متعددی نتوانستند از او حمایت کنند. از زمان پخش مصاحبه ، تعدادی از دوستان مارکل حمایت خود را از آنها ابراز داشته و از او دفاع کرده اند. سرنا ویلیامز یکی از این دوستان بود که پس از تماشای مصاحبه دو ساعته ، بیانیه ای را در توییتر به اشتراک گذاشت.

“مگان مارکل ، دوست فداکار من ، زندگی خود را زندگی می کند – و به عنوان مثال او را راهنمایی می کند – با همدلی و دلسوزی. او هر روز به من می آموزد که واقعا نجیب بودن یعنی چه. سخنان او درد و بی رحمی او را نشان می دهد. من از نزدیک جنسیت را می شناسم و نهادهای نژادپرستی و رسانه ها برای تحقیر زنان و افراد رنگین پوست از ما استفاده می کنند تا ما را به حداقل برسانند ، ما را از بین ببرند و ما را اهریمن کنند. ما باید وظیفه خود را برای اتخاذ شایعات مخرب و بی اساس و روزنامه نگاری مخفی تشخیص دهیم. و قربانی شدن ویرانگر ، منزوی کننده و اغلب اغلب کشنده است. ”

بیانیه کامل را در زیر بخوانید.

CBS اپرا را با مگان و هری ارائه می دهد امشب ساعت 8 شب از طریق ITV پخش می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>