بیانیه رایان فیشر پس از تیراندازی و سرقت سگ

[ad_1]

رایان فیشر در حالی صحبت می کند که هفته گذشته هنگام راه رفتن با سگهای لیدی گاگا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. روز دوشنبه ، سگ واکر خواننده در دو پست جداگانه در اینستاگرام واقعه ترسناک را به یاد آورد. رایان در حال پیاده روی سه بولداگ فرانسوی گاگا ، آسیا ، کوجی و گوستاو بود ، که به ضرب گلوله از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و مهاجمان با کوجی و گوستاو پرواز کردند که خوشبختانه جمعه شب آنها را برگرداندند.

“هنوز بسیاری از شفابخشی ها باید اتفاق بیفتد ، اما من چشم به راه آینده و لحظه ای هستم که بوسه و لیس (و شاید حتی یک هیجان هیجان انگیز) از آسیا ، کوجی و گوستاو بمباران شود.”

“4 روز پیش ، در حالی که یک ماشین به سرعت دور می شد و خون از روی زخم گلوله من ریخته می شد ، فرشته ای روی زمین افتاد و کنار من دراز کشید. جیغ های وحشت زده من وقتی به او نگاه کردم آرام گرفتم ، حتی اگر ثبت شده بود که خون در اطراف او کوچک است او نوشت: “بدن خودش بود.” “من در حد توانم آسیا را گهواره کردم ، از او به خاطر همه ماجراهای خارق العاده ای که با هم داشتیم تشکر کردم ، عذرخواهی کردم که نمی توانم از برادرانش دفاع کنم و سپس تصمیم گرفتم که هنوز هم برای نجات آنها … و خودم تلاش خواهم کرد.”

رایان همچنین وضعیت خود را به روز کرد و گفت که وی هنوز در حال بهبودی است و “متواضع و سپاسگزار” است که “توجه و تمرکز پلیس برای بازگشت کوجی و گوستاو به سلامتی کافی بود”. او سپس توجه خود را به گاگا معطوف کرد و افزود: “ladygaga: نوزادان شما بازگشتند و خانواده کامل است … دوست ، با وجود از دست دادن آسیب رسان خود از فرزندان خود ، بی تردید بود. من شما را دوست دارم و متشکرم. “

او پست دوم خود را با این جمله به پایان رساند: “و اکنون؟ هنوز بسیاری از شفابخشی ها باید اتفاق بیفتد ، اما من منتظر آینده و لحظه ای هستم که با بوسه ها و لیسیدن (و شاید حتی یک هیجان هیجان زده) از آسیا بمباران شود ، کوجی و گوستاو. ” ما برای رایان آرزوی بهبودی سریع داریم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>