بیانیه سام اصغری درباره محافظه کاری بریتنی اسپیرز

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 20 سپتامبر: بریتنی اسپیرز (L) و سام اصغری (R) در مراسم جوایز زیبایی روزانه 2019 در مجتمع Taglyan در 20 سپتامبر 2019 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت کردند.  (عکس از پل آرچولتا / FilmMagic)
منبع تصویر: گتی / پل آرچولتا

چند روز پس از انتشار مستند FX / Hulu قاب بندی بریتنی اسپیرز، سام اصغری ، دوست پسر 5 ساله بریتنی ، درباره محافظه کاری بحث برانگیز این خواننده صحبت کرد. قسط ، که بخشی از آن است نیویورک تایمز ارائه می دهد مستندات ، نبرد بریتنی با پدر جیمی اسپیرز را بررسی می کند ، که علی رغم اینکه طرفداران #FreeBritney به اختلافات زیادی در مورد محافظه کاری اشاره دارند ، زندگی او را از نظر قانونی کنترل کرده است. در حالی که بریتنی به این مستند اشاره نکرده است ، که توسط خود خواننده مجاز نبود ، سام در مصاحبه اختصاصی با مردم در 8 فوریه

“من از همه عشق و پشتیبانی او از طرفدارانش در سراسر جهان سپاسگزارم.”

این بازیگر در بیانیه ای گفت: “من همیشه برای نیمه بهتر خود چیزی جز بهترین چیز نمی خواستم و به دنبال او ادامه خواهم داد و آینده ای را که می خواهد و شایسته آن است ،”. “من از همه عشق و پشتیبانی او از طرفداران خود در سراسر جهان سپاسگزارم و مشتاقانه منتظر یک آینده عادی و شگفت انگیز با هم هستم.”

یک روز بعد ، سام اظهارات خود را در استوری اینستاگرام خود دو برابر کرد و نوشت: “اکنون برای مردم مهم است که بدانند من برای شخصی که می خواهد روابط ما را کنترل کند و دائماً مانع سر راه ما باشد احترام زیادی قائل نیستم.” سام بدون کوچک کردن کلمات افزود: “به نظر من جیمی یک کل است.”

در حالی که اظهارات سام مستقیماً به جنبه هایی از این مستند نمی پرداخت ، او از بریتنی و طرفدارانش كه برای راه اندازی جنبش # رایگان بریتنی با هم متحد شده اند حمایت خود را ارائه داد. او همچنین توضیح داد که به هیچ وجه جزئی نمی شود زیرا به حریم خصوصی بریتنی احترام می گذارد. سام و بریتنی در سر صحنه موسیقی کلیپ “Slumber Party” ستاره پاپ با یکدیگر در سال 2016 دیدار کردند و از آن زمان رابطه عاشقانه خود را حفظ کردند.


منبع تصویر: کاربر اینستاگرام samasghari

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>