بیانیه سم اسمیت در مورد دسته های جنسیتی جوایز Brit

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 21 فوریه: *** استفاده از تحریریه فقط در رابطه با جوایز بریت 2018 *** سام اسمیت در مراسم جوایز BRIT 2018 که در The O2 Arena در تاریخ 21 فوریه 2018 در لندن ، انگلیس برگزار شد ، شرکت می کند.  (عکس از جان فیلیپس / گتی ایماژ)

سام اسمیت بیانیه مهمی را درباره این مراسم جوایز BRIT امسال در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، در پاسخ به اخباری مبنی بر اینکه گروه های جنسیتی امسال تغییر نمی کنند. همانطور که توسط گزارش شده است NME، جوایز BRIT در سال 2019 اعلام کرد که جایگزین رده های زن و مرد خود می شوند تا هنرمندان غیر باینری را شامل شوند. این شامل سام اسمیت است که در سال 2019 به عنوان غیر باینری ظاهر شد.

با این حال ، در رابطه با مراسم امسال ، منابع تأیید کرده اند که تغییرات در سال 2021 منعکس نخواهد شد. بر اساس NME، منبع گفت که “نگرانی این است که نگاه کردن به هنرمندانی که امسال آزاد کرده اند – با تمام محدودیت ها و مشکلات – کنار زدن جداگانه جوایز زن و مرد ممکن است در واقع تأثیر منفی بیشتری در سراسر هیئت مدیره داشته باشد. قطعاً چیزی که قرار است در سالهای بعدی دوباره مورد بررسی قرار گیرد. ”

در نتیجه ، در بیانیه اسمیت آمده بود که “بریتانیایی ها بخش مهمی از کار من بوده اند. یکی از اولین موفقیت های من پیروزی در منتقدان در سال 2014 بود. موسیقی برای من همیشه در مورد وحدت و تقسیم نبوده است. من منتظر زمانی هستم که نمایش جوایز می تواند بازتاب دهنده جامعه ای باشد که در آن زندگی می کنیم. بیایید همه را فارغ از جنس ، نژاد ، سن ، توانایی ، جنسیت و طبقه جشن بگیریم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>