بیانیه مگان و هری در مورد عدم بازگشت به عنوان سلطنتی

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 09 مارس: شاهزاده هری ، دوک ساسکس و مگان ، دوشس ساسکس در 09 مارس 2020 در لندن ، انگلیس در مراسم روز مشترک المنافع 2020 در ابی وست مینستر شرکت کردند.  (عکس از Karwai Tang / WireImage)

منبع تصویر: گتی / کاروائی تانگ

شاهزاده هری و مگان مارکل به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی انگلیس برنخواهند گشت. یک سال پس از عزیمت سلطنتی ، کاخ باکینگهام روز جمعه اعلام کرد که دوک و دوشس ساسکس به ملکه الیزابت دوم تأیید کرده اند که دیگر نقش های کاری خود را تکرار نخواهند کرد. در نتیجه ، “انتصابات نظامی افتخاری و حمایت های سلطنتی” که توسط این زوج برگزار می شود ، قبل از توزیع مجدد آنها در بین “اعضای کارگر خانواده سلطنتی” به ملکه بازگردانده می شود.

“همه ما می توانیم یک زندگی خدمتی داشته باشیم. خدمات جهانی است.”

اندکی پس از انتشار بیانیه کاخ ، هری و مگان با بیانیه ای از طریق سخنگوی خود به آنها پاسخ دادند. “همانطور که توسط کار آنها در طول یک سال گذشته مشهود است ، دوک و دوشس ساسکس همچنان به وظیفه و خدمت خود به انگلیس و سراسر جهان متعهد هستند و حمایت مداوم خود را از سازمانهایی که نمایندگی آنها بدون در نظر گرفتن نقش رسمی ارائه داده اند ،” بیانیه خوانده شده “همه ما می توانیم یک زندگی خدمتی داشته باشیم. خدمات جهانی است.”

حمایت ها و اعتمادی که به ملکه اعطا می شود شامل اعتماد مشترک ملکه ملکه ، اتحادیه فوتبال راگبی ، لیگ فوتبال راگبی ، تئاتر ملی سلطنتی و انجمن دانشگاه های مشترک المنافع است. هری همچنین علیرغم 10 سال خدمت در ارتش انگلیس ، همه انتصابات افتخاری نظامی خود را از دست خواهد داد.

هری و مگان تصمیم خود را برای کناره گیری از اعضای ارشد خانواده سلطنتی در 8 ژانویه ، 2020 اعلام کردند و آنها پس از توافق در مورد بازبینی 12 ماهه با خانواده سلطنتی ، رسما از سمت خود کناره گیری کردند. این زوج در حال حاضر به همراه پسر 1 ساله خود ، آرچی هریسون مونت باتن-ویندزور ، در سانتا باربارا ، کالیفرنیا اقامت دارند و فرزند دیگری در راه دارند. هری و مگان قرار است در 7 مارس برای اولین مصاحبه خود از زمان کناره گیری از سمت سلطنتی با اپرا وینفری بنشینند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>