بید اسمیت در مورد سلامت راک و روان | پادکست یونگبلد

[ad_1]

ویلو اسمیت در مورد صنعت موسیقی حرف های زیادی برای گفتن دارد ، به هر حال ، این همیشه بخش بزرگی از زندگی او بوده است. او در کودکی با گروه Wada Wisdom با مادرش جادا پینکت اسمیت گشت و گذار کرد و تنها در 10 سالگی موسیقی را به تنهایی منتشر کرد. در حال حاضر ، او در راه بزرگی بازگشته است. در آخرین قسمت یونگبلد از پادکست Yungblud با صداهای بی بی سی ، خواننده و ترانه سرا با “سلطنتی پاپ” ویلو همراه شد تا در مورد همه چیز موسیقی راک ، کلیشه های چالش برانگیز و تأثیرات منفی صنعت موسیقی صحبت کند.

از زمان انتشار “Whip My Hair” 10 سال پیش ، ویلو با قطعه خود “Transparent Soul” با حضور تراویس بارکر ، دوباره با صدای جدید و حماسی به صحنه موسیقی بازگشت. “من سالهاست نفرتی را دیده ام که نه تنها از زنان سیاه پوست [get] اما افرادی با رنگهای مختلف که سفید نیستند ، می خواهند وارد موسیقی راک شوند و وارد این فضا شوند ، “بید باز شد.” من فقط امیدوارم بتوانم دختران جوان سیاه پوست را نشان دهم ، علیرغم اینکه مردم به ما می گویند “ما نباید به این موسیقی گوش دهیم ، نباید اینگونه لباس بپوشیم ، نباید این گونه بخوانیم” ، ما این کار را می کنیم! و آن را کامل انجام دهید! و این تقریباً بهترین کاری است که تاکنون انجام شده است. “

مدت کوتاهی در پادکست نگذشت تا یونگبلید و ویلو در مورد سلامت روانی ، به ویژه در صنعت موسیقی ، صریح گفتند. ویلو در پاسخی صادقانه و شاداب گفت: “من مدتها ترس زیادی داشتم.” “من در حرفه موسیقی خود در گذشته بسیار ناامن بودم و آن احساس ناامنی یا ناامنی مانند این که احساس نمی کردم محافظت می شود ، واقعاً عمیق شد.”

“جالب است زیرا همه آن خاطرات و احساسات به تازگی در حال ظهور هستند. من در حال انجام اجرای جیمی فالون بودم و مانند یک فلاش بک 10 یا 9 ساله بودم و شبیه حمله اضطرابی بودم و اساساً احساس می کردم همه اطرافیانم شبیه او بودند. “شما فقط یک خائن هستید”. “چرا شما سپاسگزار نیستید؟”. آنها آن را به عنوان یک حمله اضطرابی نمی دیدند ، آنها آن را به عنوان یک عصبانیت می دیدند و اکنون من به عقب نگاه می کنم و می دانم که این یک حمله اضطرابی بود. ” او افزود “[I] به خودم بگو که “تو 9 ساله نیستی ، تو یک زن الاغ بالغ هستی.” باید دوباره ذهنم را تربیت کنم. سلامت روانی من در وضعیت بسیار شکننده ای قرار دارد ، اما من فکر می کنم در وضعیتی است که قرار است به طرز فوق العاده ای رشد کند. ”

هم اکنون در BBC Sounds به پادکست Yungblud رادیو 1 در بی بی سی صدا گوش دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>