بیلی الیش به عملکرد گرمی هری استایلز واکنش نشان می دهد

[ad_1]

وای. آیا از عملکرد گرمی هری استایلز کاملاً بهبود یافته اید؟ نه؟ باحال ، نه من کت و شلوار چرمی ، بدون پیراهن ، بوآ پر ، رانش ران. . . این مرد دقیقاً می دانست که چه کاری انجام می دهد ، و م workedثر واقع شد. جادوی “قند هندوانه” به وضوح فضای اتاق را پر کرده است ، زیرا بیلی ایلیش در دوربین احساس لرزش می کند. حنجره شانه و لبخند خفیف او همه چیز را می گفت – اجرا به همان اندازه که روی صفحه نمایش ظاهر می شد از نظر شخصی خوب به نظر می رسید.

همه ما سزاوار این هستیم که کسی همانگونه که بیلی به هری نگاه می کند به ما نگاه کند. بیایید به آن فکر کنید ، من قطعا قبلاً به یک تکه پیتزا نگاه کرده ام. اما احتمالاً (بخوانید: کاملاً) وقتی در حضور آقای استایلز باشید متفاوت است. البته هری وقتی نوبت به بیلی رسید که به صحنه بیاید ، این کار را جبران کرد و حتی عملکرد وی را با سوت تأیید سگ بسیار جلب کرد. آیکون های پشتیبانی کننده! لطفا بیایید بین این نامزدها در مورد کتابها یک ادعا کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>