بیلی ایلیش برای شلیک Vogue در انگلیس اولین خال کوبی پا را انجام داد

[ad_1]

بیلی ایلیش یک بار به طرفدارانش گفت که آنها هرگز اولین خال کوبی او را نخواهند دید ، اما برای ما خوش شانس بود که تغییر عقیده داد. برای او ژوئن 2021 وگ انگلیسی جلد ، خواننده “Your Power” با کرست های سفارشی ژست گرفت که نگاهی اجمالی به جوهر عظیم او داشت. به یک چشم عقاب نیاز است تا بفهمد خال کوبی ایلیش دقیقاً نماد چه چیزی است ، اما مردم در شبکه های اجتماعی تصور می کنند که این یک طرح اژدها است که به صورت لغزشی در آمده است.

تصمیم الیش برای رونمایی از خال کوبی خود بخشی از یک دوره سبک جدید است ، همانطور که موهای او به تازگی رنگ شده است. او گفت وگ انگلیسی او وقتی بور شد “آماده برای مکیدن آن بود” ، اما درعوض ، احساس کرد “به نوعی بیشتر شبیه یک زن است”. الیش همچنان از آنچه احساس اعتماد به نفس در او ایجاد می کند را در آغوش می کشد ، چه در ظاهر و چه در موسیقی. این تغییرات فقط ما را برای آنچه او قبل از انتشار آلبوم دوم خود در 30 ژوئیه ذخیره کرده است ، جلب می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>