بیلی ایلیش برای فیلم شرم آور نژادی عذرخواهی می کند

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 18 فوریه: (فقط استفاده از تحریریه) بیلی الیش در 18 فوریه 2020 در لندن ، انگلیس در مراسم جوایز BRIT 2020 در The O2 Arena شرکت می کند.  (عکس از مایک مارسلند / WireImage)

بیلی الیش در حال پخش عذرخواهی برای دهن کجی نژادی در ویدیویی است که اخیراً از زمان جوانی پخش شده است. در 14 ژوئن ، یک فیلم تدوین ویرایش شده در حالی که نشان می داد این خواننده 19 ساله با استفاده از زبان توهین آمیز در شبکه های اجتماعی ، اظهار ناسزاگویی نژادی و صحبت با لهجه ای که بسیاری تصور می کردند مردم آسیا را مسخره می کند ، در توییتر مکالمه ای ایجاد کرد. در این ویدئو همچنین دوست پسر شایعه بیلی ، متیو تایلر ورس ، به خاطر استفاده در گذشته از زبان نژادپرستانه و همجنس گرایانه ، که وی از آن به بعد به خاطر آن عذرخواهی کرده ، فراخوانده شد. یک هفته پس از انتشار این ویدئو ، بیلی در 21 ژوئن با بیانیه ای طولانی در استوری اینستاگرام خود به طور علنی به جنجال پرداخت.

وی بیانیه خود را شروع كرد: “من شما دوستان را دوست دارم ، و بسیاری از شما از من خواسته اید كه به این موضوع بپردازم. و این چیزی است كه من می خواهم به آن بپردازم زیرا برچسب زده می شوم به چیزی كه نیستم.” وی با اشاره به تایلر گفت: “در سن 13 یا 14 سالگی یک ویرایش ویدئویی در اطراف من وجود دارد که کلمه ای از آهنگ را به زبان می آوردم که در آن زمان نمی دانستم یک اصطلاح تحقیرآمیز است که علیه اعضای جامعه آسیایی استفاده می شود.” ، آهنگ “ماهی” خالق 2011. “من وحشت زده و خجالت زده هستم و می خواهم جلوی این کلمه را بگیرم. این آهنگ تنها زمانی است که من آن کلمه را شنیده ام زیرا هرگز در خانواده ام توسط من استفاده نشده است. صرف نظر از ناآگاهی و در آن زمان سن ، هیچ چیز واقعیت آسیب رساندن را معذور نمی داند. و برای آن متاسفم. “

وی سپس به کلیپی اشاره کرد که نشان می داد وی از لهجه استفاده می کند و افزود که مردم آسیا را مسخره نمی کند. “فیلم دیگر در آن کلیپ ویرایش شده صحبت کردن من با صدای ناخوشایند احمقانه ساخته شده است … کاری که من از بچگی شروع به انجام آن کردم و تمام زندگی خود را هنگام صحبت با حیوانات خانگی ، دوستان و خانواده ام انجام داده ام. فقط من گول می زنم ، و به هیچ وجه تقلید از کسی یا هر زبان ، لهجه یا فرهنگ در کوتاهترین حالت نیست. هر کسی که من را بشناسد ، من را در حال گوش دادن با صدای تمام زندگی من دیده است. صرف نظر از اینکه چگونه تعبیر شد ، منظور من زیرا هر یک از اقدامات من به دیگران آسیب رسانده است و این کاملاً قلبم را می شکند که اکنون برچسب گذاری شده به گونه ای است که ممکن است باعث درد افرادی شود که آن را می شنوند. ”

بیلی بیانیه خود را با تشویق طرفدارانش برای ادامه گفتگوی آزاد برای یادگیری پایان داد. وی گفت: “من نه تنها به آن اعتقاد دارم ، بلكه همیشه برای استفاده از بسترهای خود تلاش كرده ام تا برای درگیری ، مهربانی ، تحمل ، برابری و برابری مبارزه كنم.” “همه ما باید به مکالمه ، گوش دادن و یادگیری ادامه دهیم. من شما را می شنوم و دوستتان دارم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>