بیلی ایلیش جزئیات آلبوم دوم خود را رها می کند

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 14 مارس: بیلی الیش در 63 مارس سالانه GRAMMY در مرکز همایش های لس آنجلس در 14 مارس 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از کوین مازور / گتی ایماژ برای آکادمی ضبط)

منبع تصویر: گتی / کوین مازور

اگرچه او مجبور بود یک تور را کنار بگذارد ، اما سال گذشته همه چیز برای Billie Eilish شستشو نبود. در واقع ، پس از یک سال شکست که به تاریخ سازی او در تاریخ گرمی ختم شد ، خواننده موفق به کار بر روی آلبوم سال دوم مورد انتظار خود شد ، عنوانی که اکنون فاش شده است: خوشحالتر از همیشه.

“این چیز مورد علاقه من است که تا به حال ایجاد کرده ام و من برای شنیدن آن بسیار هیجان زده و عصبی هستم و EAGER هستم. حتی نمی توانم به شما بگویم. من هرگز به اندازه یک پروژه نسبت به این احساس عشق نکرده ام یکی. امیدوارم آنچه را احساس می کنم احساس کنی ، “الیش در اینستاگرام نوشت. وی این خبر را یک روز پس از به اشتراک گذاشتن قطعه ای خیره کننده از آهنگ تیتراژ آلبوم اعلام کرد. جلد با صدای خنثی خواننده تازه پلاتینی را نشان می دهد که در حالی که یک قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره اشک اش از چهره آن است ، خیره شده است.

الیش با انتشار یک آهنگ جدید در تاریخ 29 آوریل شروع به کار می کند و آلبوم در 30 ژوئیه منتشر می شود – دقیقاً یک سال بعد از “آینده من” ، که یکی از اولین تک آهنگ های او پس از اولین آلبوم 2019 بود ، وقتی همه خوابیم ، کجا می رویم؟. این آلبوم قرار است 16 قطعه قطعه در 56 دقیقه داشته باشد که “آینده من” و “بنابراین من هستم” تنها دو آهنگ منتشر شده قبلی هستند.

الیش در آینده در مارس 2021 ، شماره موسیقی آینده خود را اذیت کرد Vanity Fair، گفت آلبوم “دقیقاً احساس می کند که من می خواهم”. وی افزود: “یک آهنگ یا یک قسمت از یک آهنگ وجود ندارد که ای کاش این بود یا کاش همان بود.” فینهاس اوکانل ، برادر و همکار وی ، گفت که این آلبوم نشان دهنده رشد و “ادامه داستان زندگی بیلی” است. او گفت ، “حتی لحظات کمی از تنوع ، مانند” بدون وقت مردن “، او یک لحظه کمربند بزرگ دارد که ممکن است بیلی چند سال کوچکتر آموزش یا استقامت لازم را برای انجام آن نداشته باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>