بیلی ایلیش رنگ موی بور جدیدی را نشان داد


هالیوود ، کالیفرنیا - 09 فوریه: بیلی الیش در 92 فستیوال جوایز سالانه اسکار در هالیوود و هایلند در 09 فوریه سال 2020 در هالیوود ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از امی ساسمن / گتی ایماژ)منبع تصویر: امی ساسمن / گتی ایماژ

موهای سبز بیلی ایلیش دیگر امضا ندارد. این خواننده در 17 مارس یک عکس و فیلم پشت سر هم در اینستاگرام منتشر کرد و نشان داد که او اکنون یک بور درخشان است و برای تکمیل تحول خود یک مدل موی جدید جدید اصلاح کرده است. در اولین ویدیوی زیرنویس “درست حدس زدید؟” این نمایشگر الیش را نشان می دهد که موهای حماسی را روی صحنه تنظیم می کند. عکس دوم یک عکس سلفی آینه ای است که زیر آن عنوان نوشته شده است “من را خرج کن”.

در طی دو سال گذشته ، انتهای سبز نئونی و ریشه های سیاه مترادف با Eilish شده بودند ، اما او مدتی است تحریک تغییر را تحریک می کند. در ماه دسامبر سال 2020 ، طرفداران نظرات خود را در مورد موهای سبز الیش ابراز کردند ، که باعث شد وی در یک سری فیلم ها در استوری اینستاگرام خود پاسخ دهد. ایلیش در گفت: “خدای من ، مسخره من نکن!” یکی از فیلم ها. “من از شما آلبوم درست می کنم. اگر شما همچنان موهای من را مسخره کنید ، آن را بیرون نمی آورم.”

الیش در ادامه توضیح داد که هوادارانش می توانند پس از انتشار مستندش انتظار چهره جدیدی را داشته باشند بیلی ایلیش: کلمه کمی تار است با اپل وی گفت: “من پس از انتشار سند آن را تغییر می دهم.” “این پایان یک دوره خواهد بود ، من یک دوره جدید به شما می دهم.”

علی رغم اینکه مدت زیادی لبه های سبز را تکان می داد ، عیلش مرتباً موهای خود را رنگ می کرد. او نقره ای ، بلوند پلاتین ، فیروزه ای ، خاکستری ، آبی تیره و موارد دیگر را امتحان کرده است ، اما هرگز این سایه بلوند را پر جنب و جوش نمی کند – مگر اینکه وقتی او از کودکی یک بلوند طبیعی بود ، حساب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>