بیلی پورتر درباره مثبت بودن اچ آی وی

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 22 سپتامبر: بیلی پورتر خود را برای هفتاد و یکمین جایزه امی در 22 سپتامبر 2019 در لس آنجلس ، کالیفرنیا آماده می کند.  (عکس از سانتیاگو فیلیپه / گتی ایماژ برای ABA)
طی مصاحبه با هالیوود ریپورتر روز چهارشنبه ، بیلی پورتر برای اولین بار از زمان تشخیص خود در سال 2007 در معرض HIV مثبت بودن قرار گرفت. “برای مدت طولانی ، همه کسانی که باید بدانند ، می دانستند – به جز مادرم. من سعی می کردم زندگی کنم و شغلی ، و من مطمئن نبودم که اگر افراد نادرست بدانند ، ” ژست بازیگر مشترک است. “من سعی کردم جلوی آن را بگیرم. اما قرنطینه چیزهای زیادی به من آموخته است. همه باید بنشینند و اتاق را ببندند.” در حین قرنطینه بود که او واقعاً توانست فضایی امن برای تأمل در مورد آسیب های زندگی خود ایجاد کند تا بتواند روند بهبودی را شروع کند.

وی اظهار داشت: “هرگز لحظه ای نبوده ام كه ​​دچار تروما نشوم ، همان چیزی است كه سال گذشته كشف كرده ام.” “آسیب دیدگی من به من کمک کرد ، داستان من از نظر حرکت رو به جلو به من خدمت کرده است. و به عنوان یک هنرمند ، سپاسگزارم که به من فرصتی داده شد تا کار خود را انجام دهم.” با لولا در چکمه های گره خورده، که او سه بار در هفته و به مدت سه سال روی صحنه بازی می کرد ، این روایت به او “هدیه تمرین بخشش” را داد ، که به او اجازه داد پدر و ناپدری خود را ببخشد. حتی دعا کنید ژست به عنوان “آزادی” خدمت کرده است ، و به او این فرصت را می دهد “از طریق شرمندگی کار کند [of HIV]”” بیلی گفت: “من قادر به گفتن هر آنچه می خواستم از طریق جایگزین بگویم بود.”

“من قادر به گفتن همه چیزهایی بودم که می خواستم از طریق یک جایگزین بگویم.”

تنها در زمان ازدواج بیلی و شوهر آدام پورتر اسمیت در سال 2017 بود که متوجه شد لازم است با شرمساری که احساس می کرد کنار بیاید. وی گفت: “شرم مخرب است – و اگر با آن برخورد نشود ، می تواند همه چیز را در مسیر خود نابود کند. و شرمساری من واقعاً به رابطه من با مادرم و رابطه سابق من با کلیسا مرتبط بود.”

بخشی از استدلال او برای حفظ موقعیت از مادرش تمایل وی برای محافظت از او در برابر نفرت مداوم از جامعه مذهبی خود در نتیجه ملکه بودن بود. “من نمی خواستم این کار را انجام دهم. خجالت کشیدم. شرمنده شدم. آماری بود که همه گفتند من خواهم بود. بنابراین با خودم عهدی بسته بودم که قبل از اینکه به او بگویم اجازه می دهم بمیرد ” علی رغم اینکه فکر می کرد پنج سال پیش وقتی او را به خانه سالمندان منتقل کرد زندگی طولانی تر نیست ، اما او متوجه شد “او به جایی نمی رود” و به همراه خواهرش طرحی برای گفتن به آنها ارائه دادند.

هر برنامه ریزی وقتی در آخرین روز فیلمبرداری اش بود از پنجره بیرون رفت ژست، او به مادرش زنگ زد و او فوراً فهمید كه مشكلی پیش آمده است. “او گفت ،” شما 14 سال است که این را حمل می کنید؟ دیگر هرگز این کار را تکرار نکنید. من مادر شما هستم ، شما را دوست ندارم هرچه هست. و من می دانم که من نمی فهمیدم که چگونه می توانم این کار را زود انجام دهم روشن است ، اما اکنون دهه ها گذشته است “”. “و این همه واقعیت است. شرمساری خودم است. سالها آسیب دیدگی باعث می شود انسان دزدکی شود. اما واقعیت شما را آزاد می کند. احساس می کنم قلبم آزاد می شود. احساس می شد دستی که سالهاست قلبم را به هم فشرده – سالها – و همه از بین رفته است. “

“بله ، من آمار هستم ، اما از آن فراتر رفته ام. اکنون به نظر می رسد HIV مثبت.”

برای بیلی ، مکالمه نمی توانست در زمان بهتری اتفاق بیفتد. وی در مورد سفر خود به تکیه دادن به شادی گفت: “من سعی می کنم حضور داشته باشم. من سعی می کنم شاد باشم و یکی از اثرات تروما عدم احساس شادی است.” “شادی وجود دارد ، بله ؛ شادی سطحی وجود دارد ، اما همچنین احساس ترس وجود دارد ، تمام روز ، هر روز. این ترس نیست که [my status] قرار بود بیرون بیاید یا کسی قصد داشت مرا افشا کند. این فقط شرم آور بود که در وهله اول اتفاق افتاده بود. و به عنوان یک سیاه پوست ، به ویژه یک سیاه پوست در این کره خاکی ، باید کامل باشید وگرنه کشته خواهید شد. اما به من نگاه کن بله ، من آمار هستم ، اما از آن فراتر رفته ام. به نظر می رسد اکنون HIV مثبت است. ”

در مورد اینکه چرا او هنوز اینجا است ، وقتی افراد زیادی قبلاً آمده اند و “خیلی زود سوخته اند” ، همه چیز در مورد اصالت و روایت داستان او است. وی به رسانه گفت: “امیدوارم این امر من را آزاد کند تا بتوانم شادی واقعی و بی آلایش را تجربه کنم ، تا بتوانم آرامش را تجربه کنم ، تا بتوانم صمیمیت را تجربه کنم ، تا بتوانم بدون شرم رابطه برقرار کنم.” “من این کار را برای خودم انجام می دهم. من بیش از حد گله دارم که انجام دهم ، و دیگر هیچ ترسی در مورد آن ندارم.. من برای حرف های شخصی اهمیتی ندارم. تو یا با من هستی یا به راحتی از راه دور شوید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>