بیماران لیفت گردن جوانتر می شوند | هزینه ، عوارض جانبی

[ad_1]

این جراحی به طور معمول تحت بی حسی موضعی و با آرام بخشی IV انجام می شود و با یک یا دو هفته زمان بهبودی همراه است. (بعضی از جراحان برای جلوگیری از جمع شدن مایعات ، به ویژه در مناطق عمیق تر که از چربی پاک شده اند ، در ناحیه گردن را تخلیه می کنند.) در حالی که برخی از بیماران ترجیح می دهند آرام بخشی را فراموش نکنند ، اما آگاه باشید ، این کار فقط به افزایش راحتی کمک می کند: به گفته لوین ، این به پزشکان اجازه می دهد فشار خون شما را پایین نگه دارند ، که کبودی و تورم پس از عمل را به حداقل می رساند.

برای پر شدن زیر زیر ، شلی عضلات ، بانده شدن ، شل شدن پوست

چه اتفاقی می افتد:

پوست شل گردن می تواند برخی موارد دیگر مانند شلی عضلات و چربی لجبازی زیر چانه را بزرگتر کند. اگرچه درست است که بیماران مسن معمولاً کسانی هستند که به دنبال رفع افتادگی پوست هستند ، دافت خاطرنشان می کند که نوسانات وزن – در هر سنی – نیز می تواند این مسئله خاص را ایجاد کند.

رفع:

لیفت گردن کامل یا سنتی ، که می تواند بیش از 35000 دلار به علاوه هزینه داشته باشد ، گاهی زخم های بزرگتری نسبت به روش های قبلی شرح داده می شود. برای رفع نوارهای گردن ، جراحان هنوز از آن دروازه مستقیم زیر چانه استفاده می کنند. اما برای رسیدگی به جغدها ، از بین بردن پوست اضافی و معلق کردن مجدد یک پلاتسمای افتاده ، آنها باید برش هایی را در اطراف گوش ایجاد کنند. طول و موقعیت دقیق این برش ها – در جلوی گوش ، پشت آن یا هر دو – به میزان کار مورد نیاز بستگی دارد. به طور کلی ، لوین می گوید ، یک برش در پشت گوش به تنهایی برای رفع زخم کافی نخواهد بود ، با این حال با افزودن یک برش محدود در جلوی گوش ، جراحان می توانند ژولک زودرس یا قابل توجهی را اصلاح کنند در حالی که پلاتسما را نیز بالا می برند و پوست اضافی را اصلاح می کنند.

به گفته Devgan ، شل بودن پوست تا حد زیادی تعیین كننده نامزدی بیمار برای این روش است: “من وقتی بیش از یك سانتیمتر شل شدگی قابل لك شدن را در ناحیه مك ، یا در ناحیه گردن مشاهده می كنم ، در مورد لیفتینگ گردن فكر می كنم. او گفت ، “در این مرحله ، هیچ راهی غیر جراحی یا کم تهاجمی برای خلاص شدن از آن وجود ندارد.”

(در مورد معناشناسی: برخی از پزشکان از این روش به عنوان لیفت صورت کلاسیک یا لیفت صورت پایین یاد می کنند ، زیرا باز شدن در اطراف گوش ها به عضلات صورت نیز دسترسی پیدا می کند. اما در بیشتر موارد ، زخم های گوش در این نوع گردن لیفت از آنچه برای رفع کامل میانه و پایین صورت به علاوه گردن لازم است ، کمتر است.)

تحت بیهوشی عمومی یا به صورت موضعی همراه با آرام بخشی ، لیفتینگ جامع گردن با هر دو برش گوش و چانه ممکن است نیاز به یک دوره بهبودی طولانی تر داشته باشد (هر کس طبق جدول زمانی خود بهبود می یابد ، اما تا سه هفته بهبود می یابد). بخیه ها – برای همه جراحی های گردن – به طور معمول حدود یک هفته است. در آن مرحله ، بیماران باید برای انجام فعالیتهای منظم روزمره به اندازه کافی خوب و مناسب به نظر برسند (اگرچه ممکن است هنوز کبودی باقیمانده وجود داشته باشد). لوین بیماران زیادی دارد که در طی یک هفته از عمل جراحی دوباره به زندگی بازمی گردند ، و اگر از آنها در مورد کوفتگی یا تورم س askedال شود ، “آنها فقط می گویند ،” بله ، من از گردنم متنفر بودم ، بنابراین در مورد آی تی.’ و ، برای من ، این فوق العاده قدرتمند است. “


بیشتر بخوانید در مورد جراحی پلاستیک:

اکنون ، لباس های بدن و گفتگوی بدن و بدنبال لیزو را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>