بیکینی سیاه بلا حدید با دوست پسر مارک کالمن

[ad_1]

بلا حدید در حالی که در تعطیلات در کن به سر می برد ، از ظاهر جدیدترین مدل بیکینی خود گذشته است. ابتدا او با لباس راحتی سکیاپارلی که با یک گردنبند برنجی عظیم به شکل ریه های شاخه ای تزئین شده با بدلیجات آراسته شده و سینه هایش را پوشانده بود ، روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن قدم زد. سپس ، او در حالی که با دوست پسر جدیدش ، مارک کالمن ، در آب غوطه ور شده بود ، بیکینی سیاه پوشیده بود. (مارک ، 33 ساله ، یک مدیر هنری است که با افرادی مانند تراویس اسکات همکاری کرده است!)

این زوج در حال پریدن به داخل استخر و اقیانوس در هتل معروف آنتیب در هتل du Cap-Eden-Roc بودند. هنگام استراحت ، بلا لباس شنای زرد مثلث Calzedonia را در مراکش (40 پوند) به تن کرد. این لباس شنا در رنگ های سیاه ، سفید ، آبی روشن و قرمز سوخته موجود است و خوشبختانه همه آنها موجود هستند! بعداً ، او در حالی که بیکینی را بهم زده بود و با یک باندانا دور سرش بود ، با دوستانش در حال جت اسکی دیده شد. در پایان روز ، بلا قسمت بیکینی خود را برای یک روسری رنگارنگ که آن را مانند تاپ هالتر می پوشید ، کنار زد. به مطالعه ادامه دهید تا از نزدیک به بیکینی بلا نگاه کنید و نسخه های مشابه آن را برای خود بخرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>