بی بی سی برای پخش تیم کنسرت GB بازگشت به خانه با کلارا آمفو

[ad_1]

به مناسبت بازگشت تیم فوق العاده GB پس از المپیک 2020 توکیو ، BBC One کنسرت ویژه ای را با تعدادی از مهمانان چشمگیر پخش می کند. پخش ویژه 90 دقیقه ای از ومبلی آرنا در لندن در 15 آگوست ، گرگ جیمز و کلارا آمفو از BBC Radio 1 میزبان آن خواهند بود و اجراهایی از جمله آن ماری ، یونگبلد ، لورا موولا ، راگنوبون را مشاهده خواهید کرد. من ، باستیل و افسانه ای نیل راجرز.

در کنار موسیقی ، می توانید انتظار چند اجرای همه جانبه از باله ملی انگلیس و Chickenshed را داشته باشید ، و گفته می شود که اجرای لورا موولا نیز در پس زمینه شرکت رقص رامبرت اجرا می شود. در شب ، ورزشگاه ومبلی میزبان 8000 تماشاگر زنده خواهد بود که متشکل از کارگران اصلی کشور هستند و به عنوان تشکر از زحمات و فداکاری آنها بلیط هدیه دریافت کرده اند.

“اگر بخواهیم بگوییم که راهیابی به توکیو 2020 برای تیم GB آسان نبوده ، اما تلاش و علاقه آنها به ورزشهایی که دوست دارند چیزی جز الهام بخش بودن نیست!” آمفو در بیانیه ای اعلام کرد. “من بسیار مفتخرم که میزبان کنسرت Team GB’s Homecoming توسط The National Lottery با گرگ هستم ، در مورد چیزی که وعده می دهد یک نمایش درخشان پر از جشن و عشق باشد! هر ورزشکار مستحق بهترین بازگشت به خانه است و چه مکانی بهتر از ومبلی با این جهان هنرمندان کلاس! “، او اضافه کرد.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>