تأثیر TikTok بر مارک های زیبایی و صنعت

[ad_1]

عکاس: متیو کلی ● انقضا: بدون انقضا ● محدودیت ها: استفاده داخلی و سرمقاله تأیید شده است.  برای استفاده بومی و مارک تجاری خوب.  در صورت لزوم باید اعتبارات محصول داده شود C اعتبار محصول: رژگونه مایع Rare Beauty ، رنگ لب Fenty Beauty ، پاک کننده Fenty Beauty ، سایه چشم آزمایشگاه Pat McGrath ، رژ لب آزمایشگاه Pat McGrath ، عطر Paddywax

TikTok از سال 2017 در انگلیس در دسترس قرار گرفت ، اما همه گیر شدن و زمان اضافی زیادی در خانه طول کشید تا واقعاً بلند شود. فقط در سال 2020 ، تخمین زده شده است که کاربران این برنامه 85.3 درصد رشد کرده و به حدود 100 میلیون نفر رسیده اند – و هیچ نشانی از کند شدن سرعت آن به این زودی ها وجود ندارد. جامعه ای برای همه در بستر اشتراک ویدیو وجود دارد ، اما زیبایی تیک توک سال بسیار مهمی را پشت سر گذاشته است. با احتمال ویروسی شدن در TikTok ، همه چیز ، از مارک های داروخانه تحت رادار گرفته تا هک های زیبایی که زندگی را تغییر می دهند ، در برنامه منفجر شده اند.

در حالی که بسیاری از مارک های زیبایی در TikTok موفقیت کسب کرده اند ، به ویژه سه مورد ، بیش از بقیه سر به فلک کشیده اند: CeraVe ، The Ordinary و Elf Cosmetics. هر یک از مارک های پوست و آرایش قابل دسترسی متفاوت است و هنوز هم به شهرت مشابه تیک توک رسیده اند.

در اینجا ، سه نماینده از مارک های معروف TikTok به طور دقیق توضیح می دهند که برنامه چگونه بازی را برای آنها تغییر داده است ، از جمله افزایش فروش آنها و خطرات مرتبط با این ستاره شدن اینترنت جدید.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Deciem Nicola Kilner به POPSUGAR گفت: “عشقی که ما در نتیجه TikTok طی یک سال گذشته دریافت کرده ایم فوق العاده بوده است.” The معمولی ، یک مارک زیر 15 پوند برای مراقبت از پوست و آرایش که در سال 2016 راه اندازی شد و در خرده فروشان زیبایی مانند Cult Beauty و Boots به فروش می رسد ، در این برنامه به طور گسترده ای شناخته شده است ، اما به طور خاص AHA 30٪ + BHA 2٪ Peeling Solution مورد علاقه کاربران است. به گفته کیلنر ، این محصول سالانه 200+ درصد رشد فروش داشته است.

“قدرت مصرف کنندگان چیزی است که صنعت را به سمت آینده ای شفاف تر سوق می دهد. ژنرال Z هرگونه غیر معتبر بودن در مورد یک داستان یا محصول تجاری را افشا خواهد کرد.”

از طرف دیگر ، الف از سال 2004 فعالیت خود را آغاز کرده است و طی سالهای گذشته محصولات موفقیت آمیز زیادی داشته است ، اما هیچ چیز نمی توانست مارک تجاری را برای رونق فروش در سال 2020 آماده کند. “طی دو سال گذشته ، ما به گفته پیپر سندلر ، از شماره 8 به عنوان نام تجاری محبوب مورد علاقه در بین نوجوانان پرش کرد [Editor’s note: an investment bank with insight into the New York Stock Exchange]، “گاییتری بودراجا ، معاون رئیس لوازم آرایش الف گفت.

سپس شما یک CeraVe دارید ، یک مارک مراقبت از پوست با قیمت مناسب و مورد حمایت پوست ، که در ایالات متحده در سال 2005 راه اندازی شد و سرانجام در سال 2018 راهی انگلیس شد. این تعجب آورترین ستاره TikTok است که از سال گذشته ظاهر شده است یک و نیم – نه به این دلیل که محصولات عالی نیستند (بلکه به دلیل عالی بودن آنها) ، بلکه به این دلیل است که این مارک بیشتر توصیه های خود را از طریق مطب های متخصص پوست دریافت می کند. مدیر کل جهانی برند ، پنه لوپه ژیرو گفت: “این آغاز یک ماجراجویی جدید با این پلت فرم باورنکردنی است که امکان درک بهتر مراقبت از پوست را برای نسل جدید ایجاد کرده است.” “این باعث تغییر مشخصات مشتریان ما شده است ، که قبلا افرادی بودند که عمدتا از طریق پزشکان و مطب دکتر می آمدند.” CeraVe در سال گذشته 89 درصد افزایش فروش داشته است.

به نظر می رسد که کلید وضعیت شهرت TikTok از ترکیبی از آموزش و قابلیت دسترسی ناشی می شود. با توجه به اینکه تخمین زده می شود 62 درصد از کاربران این برنامه بین سنین 10 تا 29 سال هستند ، مارک هایی که بیشترین موفقیت را داشته اند نه تنها از نظر خرید مقرون به صرفه برای بزرگسالان جوان به تنهایی مقرون به صرفه نیستند بلکه توسط علم نیز پشتیبانی می شوند – چیزی که ضروری است به نسل جوان. تأثیرپذیری پوست ، مانند مراقبت از پوست توسط Hyram (معروف به Hyram Yarbro) ، و همچنین متخصصان پوست معروف در این سیستم عامل ، روند دستیابی و درک دانش پیچیده زیبایی را بیش از هر زمان دیگری آسان کرده است.

ژیرود گفت: “آنها بیشتر به مصرف کنندگان جوان آموزش می دهند که چگونه یک روال معمول ایجاد کنند ، چگونه از مواد اولیه درست استفاده کنند ، چگونه محصول خود را انتخاب کنند ، حتی گاهی چگونه مواد تشکیل دهنده را بخوانند.”

سال گذشته باعث آگاهی بیشتر مصرف کنندگان شد ، به خصوص در مورد مواد تشکیل دهنده ، و TikTok توانایی منحصر به فرد برقراری ارتباط با متخصصان را بدون سفر فیزیکی به مطب پوست ارائه داد – چیزی که فقط لوکس است و فقط افرادی که بیمه درمانی دارند از آن استفاده می کنند. کیلنر افزود: در عصری که اطلاعات بسیار زیاد است ، مردم می توانند به صورت آنلاین از طریق محتوای ارگانیک و تولید شده توسط کاربر ، کالایی را برای آنها کار کنند یا نه.

“اکنون ، ما نفوذگران را انتخاب نمی کنیم ، آنها ما را انتخاب می کنند.”

اما با داشتن قدرت بسیار زیاد ، مانند توانایی انتشار اطلاعات به میلیون ها نفر فقط در یک کلیپ 60 ثانیه ای ، مسئولیت بزرگی را به همراه دارد. در حالی که مارک هایی مانند Elf ، CeraVe و The معمولی تجربیات بسیار خوبی را در ویروس TikTok تجربه کرده اند ، مارک های دیگر قربانی بررسی دقیق اطلاعات غلط شده اند این پدیده مختص TikTok نیست ، اما توانایی الگوریتم در منجنیق کردن فیلم ها در بالای صفحات “For You” به صورت یک شبه مطمئناً بر میزان مخاطرات افزوده است. هنگامی که اطلاعات نادرست وجود دارد ، حتی اگر ویدئویی از بین برود ، نمی توانید آن را پاک کنید. ژیرود گفت: “در تمام این سیستم عامل ها ، برخی از اطلاعات را پیدا خواهید کرد که همیشه درست نیستند.” “این چیزی است که جامعه پزشکان و متخصصان پوست نسبت به آن بسیار حساس هستند.” مراجعه به یک منبع معتبر بسیار مهم است.

هنوز هم توانایی فراخوانی مارک ها همه بد نیست. مصرف کنندگان با توانایی ارائه بازخورد به شرکتها در چنین مقیاس وسیعی ، منافع زیادی در پشت دارند. کیلنر گفت: “قدرت مصرف کنندگان چیزی است که همچنان صنعت را به سمت آینده شفاف تر سوق می دهد.” “Gen Z هرگونه غیر معتبر بودن درباره یک داستان یا محصول تجاری را فاش خواهد کرد.”

TikTok بازی را از نظر بازاریابی و تعامل با مصرف کننده برند تغییر داده است. بودراجا گفت الف دوست داشته است “بتواند به روشی جدید و منحصر به فرد با جامعه ما ارتباط برقرار کند.” Giraud به ویژگی های منحصر به فرد برنامه مانند ایجاد صدا و “دوبیتی” اشاره می کند که اصلی ترین کار آن است. وی گفت: “چیزی که TikTok بسیار قدرتمند به این دنیا آورده امکان این تعامل است.” “مخاطبان واقعاً از این قالب ها قدردانی می کنند.”

واضح است که این نوع فیلم کوتاه ، خام ، بدون نسخه و بی پروا واقعاً مورد پسند ژنرال Z قرار گرفته است. . “اکنون ، ما نفوذگران را انتخاب نمی کنیم ، آنها ما را انتخاب می کنند.”

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / متیو کلی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>