تئوری های طرفداران The Line of Duty Series 6 در توییتر و Reddit

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 23/03/2021 آغاز شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Generics (شماره n / a) - نمایش تصاویر: DS استیو آرنوت (مارتین کامپستون) ، دی سی کلوئی اسقف (SHALOM BRUNE-FRANKLIN) ، سرپرست تد هاستینگز (ADRIAN DUNBAR) - (C) محصولات جهانی - عکاس: Steffan Hill

کمربندهای صندلی بالا و پایین بریتانیا با مجموعه 6 از کار اضافی کار کرده است خط وظیفه. توییتر به یک سوراخ خرگوش از شکارچیان سرنخ تبدیل شده است که از صفحه نمایش عکسهای ظاهراً بی ضرری را به اشتراک می گذارد که ممکن است سرنخ هایی برای H دست نیافتنی فراهم کند ، در حالی که Reddit با چندین موضوع پر از حدس و گمان سرشار است ، هر کدام با ایده های جذاب جذاب کافی برای ایجاد سرگیجه. و جای تعجب نیست پنج فصل گذشته س questionsالات بیشتری به ما پاسخ داده است تا پاسخ ، و در مجموعه های فعلی شاهد بازگشت شخصیت های قدیمی و گرد هم آمدن داستان های گذشته هستیم.

این بار ، بی بی سی همچنین سریع درگیر هواداران به صورت دیجیتالی شد ، و تریلری پر از تخم مرغ عید پاک برای سری 6 منتشر کرد ، که کارآگاهان آماتور را با عصبانیت ریاضیات و رمزگشایی رمز مورس را در آن پنهان می کرد ، تا به فیلم های پاداش منتشر نشده دسترسی پیدا کنند که حتی شک بیشتر را در ذهن آنها ایجاد می کند. برای صرفه جویی در وقت ، ما در اینجا تمام برترین تئوری های توطئه را که در حال انجام دور طرفداران است ، به شما معرفی می کنیم.

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 16/03/2021 برای بارگیری در دسترس است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 1 (No. n / a) - نمایش های عکس : * برای انتشار تا ساعت 00: 01HRS ، سه شنبه 16 مارس ، 2021 * DC Chloe Bishop (SHALOM BRUNE-FRANKLIN) - (C) World Productions - عکاس: Steffan Hillمنبع تصویر: بی بی سی

1. DC Chloe Bishop دختر DCI تونی گیتس است

برای بازگشت به سری 1 ، تونی گیتس (لنی جیمز) DCI دارای دو دختر با همسرش جولز (کیت اشفیلد) بود. نام آنها – drum roll ، لطفا – ناتالی و کلوئی. سریال 1 در سال 2012 پخش شد ، زمانی که دختر بزرگ کلوئی در اوایل نوجوانی بود. عضو تازه وارد AC-12 DC Chloe Bishop (Shalom Brune-Franklin) سن او از اوایل دهه بیست به صورت آنلاین داده می شود ، که متناسب با جدول زمانی سن شخصیت به درستی می باشد.

پس از شکستن قلب جولز به لطف رابطه اش با جکی لاورتی و صرف بیشتر اوقات حضور در صفحه نمایش برای پوشاندن فعالیت های جنایی سازمان یافته که در نتیجه درگیری او با جکی بود ، گیتس با پرتاب خود در مقابل یک کامیون به یک پایان سخت برخورد کرد. آیا کلویی تلخ و غمگین می توانست نام خانوادگی خود را تغییر داده و برای انتقام گرفتن از مرگ پدرش وارد نیروی پلیس شود؟ یا حتی توسط قدرت های بالاتر که در طول سری فعلی DCI Joanne Davidson (کلی Macdonald) کنترل می کنند ، جای آنها داده شده است؟ یا جد مرکوریو اوقات خوبی را پشت سر می گذارد تا با ذهن ما بازی کند ، یا اینکه کلوئه در مدت زمان بسیار کوتاهی از بازار خارج شده است.

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 23/03/2021 آغاز شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 2 (No. n / a) - نمایش های عکس : DCI Ian Buckells (NIGEL BOYLE) - (C) World Productions - عکاس: Steffan Hillمنبع تصویر: بی بی سی

2. DSI Buckells در واقع مخفی است

نه تنها DS Ian Buckells (Nigel Boyle) در صحنه بسیار ناخوشایند ظاهر می شود ، بلکه همچنین بسیار دور از ذهن است که هر کس به اندازه او ناتوان باشد می تواند به رتبه ای که دارد برسد. به همین دلیل ، طرفداران ابرقدرت نمایش اکنون معتقدند كه باكلز می تواند زیر نظر نظریه خود در مورد Lodge ماسونیك ، مخفی برای Superintendent Hastings (آدریان دونبار) كار كند. هاستینگز پیوندهای میسون را شناخته است و طبق این نظریه او باكلز را از طریق پیوندهای مشترک آنها با ماسون ها استخدام كرده است تا بفهمد كه كیست كه H ، كجاست و DI Arnott (مارتین كمپستون) و شریک زندگی وی دی سی بیشاپ را از این صحنه خارج می كند. توسط DCI Davidson عنوان شد كه این باكلز است كه رایان پیلكینگتون (گریگوری پایپر) را در هیل ساید به تیم آورد و این در ابتدا باعث خم شدن او شد. با این حال ، ممکن است که او ارتباطات رایان با OCG را بداند و با زیرکی سعی در نزدیک شدن به او داشته باشد تا OCG را از بین ببرد.

3. DSI Buckells یک مس خم است

ظاهراً دو قطار فکر دیگر نیز در اطراف باکلز وجود دارد. تیم Buckells “او خم نشده است ، او نمی تواند یک نانوا را در یک نانوایی سازمان دهد ، چه رسد به سازماندهی جنایت” و همچنین “البته او خم شده است ، از اینجا برو” تیم باکلز. وی در قسمت سوhap نظارت در سریال شماره 6 ، قسمت 1 قرار داشت ، که به معنای از بین رفتن شواهد حیاتی بود که برای تحقیقات Gail Vella (Andi Osho) از دست رفته بود. برخی دیگر استدلال می کنند که وی رایان پیلکینگتون را به تیم آورد زیرا او خم شده است و هر دو در زندان هستند ، نه به این دلیل که می داند رایان OCG است و می خواهد از او برای نفوذ به آنها استفاده کند.

هواداران همچنین معتقدند که به لطف این واقعیت که نه تنها دفتر باکلز مملو از چوب های گلف و عکس هایی از مردم است که در حال گلف بازی هستند ، بلکه ارتباطی بین باکلز و نقطه “The Caddy” Cottan (کریگ پارکینسون) برقرار کرده اند. در حالی که باید کار می کرد در اطراف دفتر کار خود بود. تعجبی ندارد که سرها می چرخند ، همه این جزئیات برای هواداران پنهان می شوند تا خودشان را به حالتی فراتر ببرند.

4- DSI Davidson و John Corbett با هم پیوند دارند

بعضی از بینندگان فکر می کنند که DSI Davidson و افسر مخفی سریال 5 جان کوربت (که توسط رایان پیلکینگتون گلو شکاف خورده بود) با هم ارتباط دارند. نه فقط پیوند خورده ، بلکه در واقع مرتبط بوده و نه فقط خویشاوند است ، اما هاستینگز در واقع می تواند پدر دیویدسون باشد. اما ما از خودمان پیشی می گیریم. در این نظریه چیزهای افتضاح زیادی برای باز کردن وجود دارد ، بنابراین در اینجا به آن می پردازیم.

اگر به خاطر داشته باشید ، مادر جان آن ماری مک گلیس بود ، که در کودکی گم شد. پدر جانز در سال 1984 به دست یک گروه شبه نظامی جمهوری خواه ایرلندی کشته شد و پس از مرگ او ، آن ماری خبرچین پلیس شد. هنگامی که وی متعاقباً در سال 1989 مفقود شد ، مظنون شد که توسط همان گروهی که شوهرش را کشت ، قتل شده است. در حالی که به عنوان خبرچین کار می کرد ، توسط PC Hastings در آن زمان دوست شد ، و با او رابطه صمیمانه و دوستی داشت. وقتی از “رابطه” آنها سedال شد ، هاستینگز به شدت تأكید كرد كه این رابطه صرفاً ماهیتی افلاطونی دارد ، به دلیل اینكه وی در آن زمان با همسرش روئیزین ازدواج كرده بود. با این حال ، در طی سریال 6 ، قسمت 1 ، با رد کردن فریده جاتری (آنیکا رز) از داشتن هر گونه خانواده ، دیویدسون دیده می شود که در حال پرتاب لیوان به سمت عکس است که به نظر می رسد ممکن است مادر او باشد ، و همچنین به طرز مشکوکی شبیه آن ماری است مک گلیس … البته ، اکنون اتهامات به چپ ، راست و مرکز می چرخد ​​، که هاستینگز میزان رابطه خود را با مک گلیس پوشانده و در واقع پدر دیویدسون است. اوه

5. استف كوربت كاری با H دارد

وقتی دی آرنوت به بازدید از بیوه جان کوربت استف (امی دی بهروان) رفت و نه فقط به این دلیل که آنها (از نظر افلاطونی) در رختخواب با هم قرار گرفتند ، توییتر وحشی شد. تصاویر آرنوت در آشپزخانه اش ، به وضوح کاشی را در میان دریایی از کاشی های ساده نشان می دهد که روی آن “H” ، در کاشی های طرح دار و کوچکتر نشان داده شده است.

نظریه های غالب ناشی از این امر این است که این یک سر تکان دادن برای آرنوت بودن H بوده است ، یا اینکه استف می داند H کیست و بیشتر با شبکه های دروغ و دسیسه های هویت H ارتباط دارد ، که شخصیت های LOD جهان فکر می کنند این است ممکن در مورد این که چرا یک H در آشپزخانه او قرار داده شده است پس از آن سرد می شود ، و بدون هیچ چیز محکم تری ادامه می یابد ، گمانه زنی ها در مورد دلایل برجسته بودن آن خشک شده است. بدون شک با پخش قسمت ها مشخص خواهد شد ، یا این فقط می تواند یک تلاش مرکوریو دیگر باشد تا بینندگان را با گل ماهی قرمز نابینا کند.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>