تاتیانا علی خاطرات روزهای “شاهزاده تازه هوای تازه” و مدل موهای دهه 90 – مصاحبه

[ad_1]

برای آن دسته از ما که به اندازه کافی پیر شده ایم و بعضی را زندگی کرده ایم جالب هست روند موهای دهه 90 ، نگاه کردن به عکسهای قدیمی گاهی اوقات قابل انکار است. این مسئله به ویژه در مورد آن عکسها از زمانی که شما به اندازه کافی جوان بودید که مادرتان هنوز می تواند موهای شما را حالت دهد ، صدق می کند. (یعنی اگر مادر شما نوعی آرایشگر نبود).

ستاره های کودک از این بدتر هم هستند زیرا آنها مجبورند با ظاهر پرنعمت خود که چندین بار در اتحادیه های گذشته از اوج خود تماشا می کنند زندگی کنند. اگر آنها خوش شانس باشند ، نسل بعد مورد احترام و بازآفرینی این نگاه ها قرار می گیرند. برای این نمی تواند صحت بیشتری داشته باشد تازه شاهزاده بل ایر ستاره تاتیانا علی. شخصیت او اشلی بنکس هنگام ورود به دوران نوجوانی یک نماد مد و زیبایی بود. با یک انگشت از طریق TikTok حرکت کنید و خواهید دید که هم بازیگر و هم شخصیت تأثیرگذار بوده است.

به همین دلیل Bedhead by Tigi علی را برای کمک به این برند در جشن 25 سالگی خود انتخاب کرد ، که همچنین شامل محصولات جدید مراقبت از مو و حالت دهی موجود در Ulta Beauty در این ماه است. این بازیگر به ستاره های هم دهه 90 خود مانند بورلی میچل از پیوست بهشت هفتمو همچنین افراد مشهور سال 2021 مانند بتی کی و تایلا پارکس ، برای گفتگو با مدل موهای برگشتی در اینستاگرام این برند.

از آنجا که ما نیاز بیشتری به شاهزاده تازه ستاره، جذابیت مستقیماً با علی بزرگنمایی کنید تا بفهمید چیست واقعاً مانند نمایش پرطرفدار – و اگر او به اندازه ما عاشق آن چتری های برجسته بود.

مورد علاقه او (و حداقل مورد علاقه) شاهزاده تازه مدل مو

علی اساساً هر روند انفجاری دهه 90 را امتحان کرد ، اما تنها تعداد معدودی وجود دارد که احساس می کند امتحان زمان را پشت سر گذاشته است. او می گوید: “این کار با انفجار بچه گرانج آغاز شد ، اما پس از آن انفجار مستقیم رخ داد.” “من هنوز فکر می کنم این پیش بینی است.”

در حالی که او به سبک علاقه مند است ، او می گوید که “موهای چتری لازم نیست دوباره برگردند.” در واقع ، این سبک بنگ باعث شد که او در حالی که در برنامه بود کمی با یک دستگاه پیچش یا حلقه زنی دچار یک خطای دردناک شود. “یک آرایشگر در لباس شاهزاده تازه حلقه بالایی را به من داد و سپس او پایین کار را انجام داد و پیشانی من را سوزاند. “اکنون خنده دار است ، اما در آن زمان خنده دار نبود. من یک علامت سوختگی بزرگ روی پیشانی ام داشتم ، اما حداقل موهای من برای پوشاندن آن بود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>