تاریخچه ساخت میاد نیل و زیبایی اسکار زیبایی جامیکا ویلسون

[ad_1]

ته سیاه Ma Rainey (2020): (L to R) Viola Davis در نقش Ma Rainey ، Taylour Paige در نقش Dussie Mae و Dusan Brown در نقش Sylvester.Cr.  دیوید لی / نتفلیکس

تازه از پاشنه آخر هفته گرمی ، نامزدهای اسکار 2021 رسماً در 15 مارس اعلام شد و حتی اگر مراسم امسال یک ماه دیگر برگزار نشود ، نامزدهای معرفی شده در حال تاریخ سازی هستند. چادویک بوسمن پس از مرگ اولین نامزدی اسکار خود را برای بازی در این فیلم دریافت کرد پایین سیاه ما راینی، در حالی که بهترین بازیگر ویولا دیویس با تکان دادن برای کار در همان فیلم ، او را رسماً به عنوان نامزدترین بازیگر زن تاریخ اسکار معرفی کرد. اما فقط بازیگران این فیلم نیستند كه موانع را می شكنند: آرایشگران اصلی فیلم ، میا نیل و جامیكا ویلسون ، به تازگی اولین زنان سیاه پوستی شدند كه نامزدی در گروه آرایش و آرایش مو را دریافت كردند.

نیل به عنوان رئیس بخش موی اصلی فیلم فعالیت می کرد ، در حالی که ویلسون روی صحنه به عنوان آرایشگر شخصی دیویس کار می کرد. نامزدی آنها یادآور مهم دیگری از کار شگفت انگیزی است که می تواند هنگام استخدام متخصصان زیبایی سیاه برای کار با استعدادهای سیاه در پروژه های فیلم و تلویزیون اتفاق بیفتد.

ویلسون در اینستاگرام نوشت: “این نامزدی تأیید اعتبار این است که آرایش مو نوعی هنر ، کاردستی و مهارت است.” “این همچنین نشان می دهد که هر زن یا مرد سیاه پوستی در حال انجام موهایی است که ما می توانیم به آنها برسیم و مهمتر از همه اینکه استعداد و مهارت ما برابر و استثنایی است.”

برای تحول چشمگیر دیویس به خواننده موسیقی بلوز ، نیل و ویلسون یک کلاه گیس سفارشی ایجاد کردند که از دسته ای از موهای اسب ساخته شده بود و قبلاً در کود دامی بود و به شپشهای غیرفعال آلوده بود.

“یال مو در حالت طبیعی خود ظاهر شد ، از بالا به پایین گره خورده و درست با اسب پوشیده شده ، پوشیده شده است [inactive] شپش و کود ، “نیل در مصاحبه قبلی با POPSUGAR گفت:” موها آنقدر درشت و ضخیم بودند که من می توانستم هر بار فقط یک مو را از طریق بند ببندم ، یا می توانم آن را پاره کنم ، بنابراین کل کلاه گیس تک رشته است. “

برای تنظیم آن به سبک خاصی ، آنها همچنین مجبور شدند چندین بار کلاه گیس را بجوشانند. به راحتی می توان گفت که کارهای زیادی برای ساخت دیویس انجام شده بود – اما این اشاره سر اسکار قطعاً اثبات می کند که همه ارزش آن را داشته اند.

منبع تصویر: نتفلیکس / دیوید لی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>