تاریخ انتشار آلبوم Taylor Swift Fearless دوباره ضبط شده است

[ad_1]

نیویورک - 27 آگوست: تیلور سوئیفت در تور بی باک در مدیسون اسکوئر گاردن در 27 آگوست 2009 در شهر نیویورک به اجرای برنامه می پردازد.  (عکس از جیسون کمپین / گتی ایماژ)

من نمی دانم که چگونه از این بهتر شده است ، زیرا تیلور سویفت سرانجام ثبت مجدد آهنگ های خود را با ما به اشتراک می گذارد. در طول حضور در صبح بخیر آمریکا، این خواننده اعلام کرد که نسخه جدید خود از آهنگ محبوب “Love Story” را در روز جمعه درست زمان آخر هفته روز ولنتاین منتشر می کند. گویی که این موضوع به اندازه کافی هیجان انگیز نبوده ، او همچنین رها کننده است Fearless (نسخه تیلور) خیلی زود ، شامل 26 آهنگ ، از جمله شش قطعه که قبلاً از خرک منتشر نشده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=yNwGtZiTr2Q

“فقط من می دانم که کدام آهنگ ها را نوشتم که تقریبا باعث ایجاد شد نترس آلبوم ، “سوئیفت در اینستاگرام نوشت.” آهنگهایی که من آنها را دوست داشتم ، اما به دلایل مختلف جلوی آنها را گرفتند. من تصمیم گرفتم که می خواهم شما کل داستان را داشته باشید ، کل تصویر واضح را ببینید و به شما در کل منظره رویایی که متعلق به من است ، راه پیدا کنید. نترس آلبوم این روند از آنچه تصور می کردم ، رضایت بخش تر و احساسی تر بوده و باعث شده است که عزم بیشتری برای ضبط مجدد همه موسیقی های قدیمی خود داشته باشم. “

اگرچه سوئیفت تاریخ انتشار آلبوم دوباره ضبط شده را اعلام نکرد ، طرفداران قبلاً تخم مرغ عید پاک را در پست او پیدا کرده اند (البته البته). درست مانند سوئیفت با نوشتن حروف خاص در آلبوم های قدیمی تر خود ، پیام های پنهان را در یادداشت های غزل خود گنجانده است ، این خواننده پیام پنهانی را نیز درج کرده است که هنگام تلفظ آن می گوید: نهم آوریل و نه به علاوه چهار برابر است؟ شماره 13 خوش شانس او ​​است.

سوئیفت ابتدا اعلام کرد که پنج آلبوم اول خود را در آگوست 2019 دوباره ضبط می کند تا در میان نبرد موسیقی مداوم خود با Scooter Braun ، استادان موسیقی اصلی خود را به خود اختصاص دهد. در سال 2020 ، او کار خود را آغاز کرد زیرا به معنای واقعی کلمه و به صورت مجازی صدای خود را پس گرفت. در دسامبر سال 2020 ، او از اولین نگاه اجمالی “عاشقانه” دوباره ضبط شده خود در تبلیغات Match.com نوشته شده توسط رایان رینولدز رونمایی کرد. نیازی به گفتن نیست که ما نمی توانیم منتظر شنیدن نسخه کامل آن بمانیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>