تاریخ انتشار سریال بهداشت روان شاهزاده هری و اپرا

[ad_1]

عکسهای بدون تاریخ از دوک ساسکس و اپرا وینفری که مجموعه آنها با موضوع بهداشت روان داستانهایی از

منبع تصویر: تصاویر گتی / PA

پرنس هری و اپرا وینفری به عنوان همکاری کنندگان و تهیه کنندگان اجرایی در یک مجموعه جدید سلامت روان با عنوان همکاری کرده اند من که نمی توانی ببینی. این مجموعه یک “مجموعه مستند چند بخشی با تمرکز بر بیماری های روانی و سلامتی ذهنی” خواهد بود و قرار است از 21 مه در Apple TV + به نمایش در آید. هدف این است که به مردم الهام گرفته شود تا در مکالمات پیرامون بهداشت روان ، صریح و صادق باشند ، در تلاش برای ادامه دادن به لکه ننگ و کمک به آنها از طریق چالش هایی که ممکن است با آنها روبرو شوند. هری متعهد به ابتکارات و موسسات خیریه ای است که با آنها همکاری می کند تا از کسانی که دارای مشکلات روحی هستند حمایت و حمایت کند ، و اغلب تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذارد. مخفی نیست که اپرا نیز با کارهای خیرخواهانه خود متعهد است که دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کند.

دوک ساسکس در بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما در زندگی های مختلفی متولد می شویم ، در محیط های مختلف پرورش می یابیم و در نتیجه در معرض تجربیات مختلف قرار می گیریم. اما تجربه مشترک ما این است که همه ما انسان هستیم.” “اکثریت ما نوعی آسیب روحی ، گمشده ، یا غم و اندوه حل نشده را داریم ، که بسیار شخصی است – و بسیار جدی است. قدرت در آسیب پذیری ، ارتباط در همدلی و قدرت در صداقت وجود دارد. ” اپرا افزود ، “اکنون بیش از هر زمان دیگری ، نیاز فوری به جایگزینی شرم اطراف سلامت روان با خرد ، دلسوزی و صداقت وجود دارد. هدف مجموعه های ما جرقه گفتگوی جهانی است.”

این نمایش شامل حضور لیدی گاگا ، گلن کلوز ، دمار دروزان ، و لنگستون گالووی ، و همچنین مدافع بهداشت روان زاك ویلیامز ، بوکسور المپیکی ویرجینیا “جینی” فوچس ، و آشپز مشهور راشاد آرمستد خواهد بود.

در بیانیه قبلی ، هری گفت: “من واقعاً معتقدم که سلامت روان – آمادگی جسمی – کلید رهبری قدرتمند ، جوامع مولد و خود هدف محور است. به دست آوردن این حق مسئولیت بزرگی است که ما شما را به ارمغان می آوریم. واقعیت ها ، دانش و آگاهی از موضوعی که در این زمان ها بسیار مهم است. امید ما این است که این مجموعه مثبت ، روشنگرانه و فراگیر باشد – به اشتراک گذاری داستان های جهانی از روح بی نظیر انسانی که از تاریک ترین مکان ها و فرصتی برای ما برای درک بهتر خود و اطرافیان. من فوق العاده افتخار می کنم که در کنار اپرا در این مجموعه حیاتی کار می کنم. ” ما مشتاقانه منتظر دیدن کارهای عالی اوپرا و هری هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>