تاریخ انتشار سری 3 آموزش جنسی در Netflix

[ad_1]

آموزش جنسی بالاخره در حال بازگشت به صفحه نمایش های ما است ، و سرانجام ما تاریخ رسمی انتشار را داریم. سری دوم با یک صخره بزرگ به پایان رسید – اوتیس (با بازی آسا باترفیلد) با یک اتفاق ناامیدکننده عشق خود را به مایو (با بازی اما مکی) اعتراف کرد ، بنابراین بینندگان مشتاق بودند بدانند که بعد چه اتفاقی می افتد. در سال 2020 ، نتفلیکس اعلام کرد که سری سوم در واقع روی کارت ها است ، با کمک خلاصه ای جذاب ارائه شده توسط اصل گروف (معروف به آلیستر پتری).

اکنون تأیید شده است که سری سه در 17 سپتامبر سال جاری روی صفحه نمایش ما می آید و حتی ما با برخی از نگاه های سریعی که به نظر می رسد مورد درمان قرار گرفته ایم. طبق گفته نتفلیکس ، شخصیت های جدیدی معرفی خواهند شد – از جمله یک مدیر جدید به نام Hope ، با بازی Jemima Kirke ، یک دانشجوی جدید به نام Cal ، با بازی Dua Saleh ، و برادر بزرگتر (و موفق تر) Groff ، با بازی Jason Isaacs .

در خلاصه داستان سریال آینده ، نتفلیکس گفت: “این یک سال جدید است ، اوتیس در حال رابطه جنسی غیر رسمی است ، اریک و آدام رسمی هستند و ژان یک بچه در راه دارد. در همین حال ، رئیس جدید معلم هاوپ (با بازی جمیما کیرک) سعی می کند برای بازگرداندن Moordale به یک ستون تعالی ، Aimee فمینیسم را کشف می کند ، جکسون به هم می ریزد و پست صوتی گمشده ای همچنان وجود دارد.

آموزش جنسی سری 3 در 17 سپتامبر 2021 وارد Netflix می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>