تاریخ انتشار Line of Duty Series 6

[ad_1]

LINE OF DUTY، Adrian Dunbar، (فصل 4 ، 2017).  BBC / تلویزیون بلوط / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

سری ششم بی بی سی خط وظیفه در نوامبر 2019 تأیید شد و از آن زمان ، طرفداران با نگرانی منتظر بودند تا بدانند که دقیقا چه زمانی این نمایش به صفحه نمایش آنها می رود. در 28 فوریه ، بی بی سی تأیید کرد که این برنامه روز یکشنبه 21 مارس ساعت 9 شب برمی گردد و در نهایت ذهن بینندگان را راحت می کند. درباره زمان!

خط وظیفه داستان یک واحد ضد فساد (AC-12) را دنبال می کند و در آن بازیگرانی چون مارتین کامپستون ، ویکی مک کلور و آدریان دونبار با برخی موارد جدید اضافه شده به بازیگران سریال آینده حضور دارند. از دیگر نام های آشنایی که در بازیگران ستاره ای این سریال حضور داشته اند می توان به کیلی هاوز اشاره کرد که اخیراً در کانال 4 ظاهر شده است آن گناه است، و تندی نیوتن ، معروف به خاطر بازی در Westworld و ماموریت غیرممکن. آخرین سریال این سریال توسط 13.5 میلیون بیننده در انگلیس مشاهده شد و همین امر باعث شد سطح انتظار برای سریال های دنباله دار آن بسیار زیاد شود. بی بی سی یک سال است که بازگشت این سریال را مسخره می کند و تأیید می کند که در سری ششم به جای شش قسمت معمول ، هفت قسمت پخش می شود و این طولانی ترین سریال تا به امروز است.

خط وظیفه مجموعه شش از یکشنبه 21 مارس ساعت 9 از BBC One شروع می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>