تاریخ سوپر مارکت مخفی شاهزاده هری و مگان مارکل

[ad_1]

PEACEHAVEN ، پادشاهی متحده - 03 اکتبر: (یادداشت سردبیران: انتقال مجدد با محصول جایگزین.) مگان ، دوشس ساسکس و شاهزاده هری ، دوک ساسکس در 3 اکتبر 2018 در صلح هون بازدید رسمی از مرکز جوانان جف در صلحهون ، ساسکس انجام دادند ، انگلستان.  دوک و دوشس در 19 مه 2018 در ویندزور ازدواج کردند و The Queen به آنها دوک و دوشس ساسکس اعطا شد.  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

شاهزاده هری مشترک بود زیاد در آخرین حضور مهمان خود در یک قسمت از متخصص صندلی با داکس شپارد پادکست ، با Shepard و تهیه کننده پادکست مونیکا پادمان صحبت می کند. وی پس از قدم برداشتن به عنوان یکی از اعضای ارشد خانواده سلطنتی ، به بسیاری از موضوعات پیرامون بهداشت روانی و زندگی خود پرداخت ، به علاوه کارهایی که در زمینه درک سوگیری ناخودآگاه خود و مقابله با تجربیات آسیب زای خود با پاپاراتزی انجام می داد. او همچنین در مورد بحث درباره این موضوعات مهم ، داستانهای سبک تر و خنده داری را نیز در این قسمت به اشتراک گذاشت – خصوصاً در مورد زندگی اش با مگان مارکل.

قبل از نامزدی دوک و دوشس ساسکس در نوامبر 2017 ، آنها باید تاریخ های خود را بسیار زیر رادار نگه داشتند. آنقدر که مخفیانه رفتن به سوپرمارکت از اولین قرارهایشان بود. هری فاش کرد: “اولین باری که من و مگان ملاقات کردیم تا او بیاید و با من بماند ، ما در یک سوپرمارکت در لندن دیدار کردیم.” وی با بازگو کردن ماجرا گفت که آنها از طرف دیگر راهروهای مغازه با ارسال پیام کوتاه وانمود کردند که یکدیگر را نمی شناسند. “افرادی بودند که به من نگاه می کردند ، نگاه های عجیب و غریب به من می انداختند ، می آمدند و سلام می گفتند ، و من آنجا بودم که از مگان پیام می پرسیدم ،” آیا این مورد درست است؟ ” او پاسخ می داد ، “نه ، شما کاغذ روغنی می خواهید.” من با خنده گفتم: “خوب ، کاغذ پوستی کجاست؟” “خیلی خوب بود ، ما یک کلاه بیس بال در سر داشتیم ، به پایین زمین نگاه می کردیم ، سعی می کردیم ناشناس بمانیم.”

هری سپس در مورد اینکه مثل اینکه دائماً بخواهید وقتی در جمع نیستید غیرقابل تشخیص باشد ، به تابلوهای راهنما قدم بزنید و ببینید از شدت نگاه کردن به پایین چقدر آدامس روی زمین است ، شوخی کرد. او سپس به سرعت فكر كرد كه حالا كه او و مگان در كالیفرنیا زندگی می كنند و آزادی بیشتری دارند ، چقدر خوب است كه می توان به دنیا نگاه كرد و سرش را بلند كرد. “شانه های من پایین افتاده است ، بنابراین [Meghan’s] – کمی آزادتر بودن. ”

گوش دادن به قسمت کامل از متخصص صندلی با داکس شپارد با پرنس هری برای شنیدن صحبت های او در مورد تجربیاتش در ارتش ، تعصب بیهوشانه و زندگی جدیدش با مگان و آرچی در کالیفرنیا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>