تامی دورفمن فهمید که او به موقع یک زن ترانس است

[ad_1]

تامی دورفمن در مصاحبه جدیدی با صریح و صریح در مورد جنسیت خود بحث می کند زمان. در ویژگی منتشر شده در روز پنجشنبه ، این بازیگر 29 ساله و سابق است 13 دلیل چرا ستاره فاش کرد که وی طی یک سال گذشته “بصورت خصوصی در حال شناسایی و زندگی به عنوان یک زن بوده است”.

در حالی که این اولین بار است که تامی در مورد جنسیت خود به عنوان یک زن علنا ​​بحث می کند ، او همچنین اعتراف کرد که این حرف را “بیرون آمدن” نمی داند. وی گفت: “فکر کردن در مورد بیرون آمدن خنده دار است ، زیرا من جایی نرفته ام.” “من امروز را به عنوان یک معرفی مجدد به من به عنوان یک زن ، که از نظر پزشکی یک انتقال را انجام داده ام ، می بینم. بیرون آمدن همیشه به عنوان این بزرگ نشان داده می شود ، اما من هرگز خارج نبودم. امروز درباره وضوح است: من یک زن ترانس هستم. ضمایر من او / او. اسم من تامی است. “

“این یک تکامل تامی است. من بیشتر تامی می شوم.”

تامی خاطرنشان کرد که نام خود را تغییر نخواهد داد ، و گفت ، “برای من ، شخصاً ، عملی نیست. من اسمم را تغییر نمی دهم. من به خاطر برادر مادرم که یک ماه پس از تولد من گذشت ، نامگذاری شده ام ، و من احساس می کنم با این نام بسیار ارتباط دارم ، با دایی که مرا در حالی که در حال مرگ بود نگه داشته است. این سیر تکاملی تامی است. وی افزود که انتقال خود را “به عنوان ایده رفتن به جایی” نمی داند ، بلکه بیشتر “که من در واقع خودم هستم”.

با نگاه به جلو ، تامی افزود که امیدوار است “بتواند بدن ترانس من را به فیلم و تلویزیون تزریق کند.” وی گفت ، “لنا دانهام سال گذشته اولین نقش من را به عنوان یک دختر به من داد – بسیار هیجان انگیز و معتبر بود. و شخصاً 29 ساله بودن و دوباره بلوغ بودن وحشی است. بعضی روزها احساس می کنم 14 ساله ام.” که در زندگی شخصی او نیز تغییراتی ایجاد شده است.

“در نتیجه آن تغییر ، انواع مشارکتهای عاشقانه که من به دنبال آنها هستم متفاوت است. من در یک رابطه نه ساله بودم که در آن به عنوان یک فرد با جنسیت تر مرد و با یک مرد همجنسگرا تصور می شدم. من او را خیلی دوست دارم بسیار ، اما ما یاد گرفته ایم که به عنوان یک زن ترنس ، آنچه که من به آن علاقه مند هستم لزوماً در یک مرد همجنسگرا منعکس نمی شود. بنابراین ما مکالمات باورنکردنی داشته ایم تا رابطه خود را به عنوان دوست دوباره تعریف کنیم. انتقال آزاد کننده و شفاف کننده است. ” شما می توانید ویژگی کامل تامی را در Time.com بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>