تام دالی برنده اولین مدال طلای المپیک شد: عکس ها و واکنش

[ad_1]

تام دالی پس از چهار سفر به بازی های المپیک و 20 سال آموزش سرانجام روز دوشنبه اولین مدال طلای المپیک خود را بدست آورد. این ورزشکار 27 ساله انگلیسی و شریک غواصی او ، ماتی لی ، موفق به کسب جایزه برتر شیرجه سکوی 10 متر همزمان مردان شد و تنها 1.23 امتیاز از کائو یوان و چن آیزن از چین دور شد. دالی و لی یک چهار و نیم حرکت سالتوی بی عیب و نقص را اجرا کردند که داوران را به حیرت وا داشت و نمره کل 471.81 را کسب کرد. دلی پیش از این در المپیک دو مدال برنز کسب کرده بود – یک بار در لندن برای شیرجه رفتن روی سکو و یک بار در ریو دو ژانیرو برای شیرجه سکوی 10 متر همزمان در کنار دانیل گودفلو.

وقتی دلی از پیروزی دیرینه خود در توکیو مطلع شد ، وقتی او به آغوش لی افتاد و با نفس بلند گفت: “ای خدای من” ، این احساسات عملاً از طریق صفحه قابل درک است. دلی و لی در حالی که مدال های براق خود را بر روی سکو می پذیرفتند ، قبل از اینکه لبخندهای شگفت انگیز دوربین ها را بزنند و مدال هایشان را گاز بگیرند ، اشک های چشمانشان را پاک کردند. اندکی بعد ، وی اخبار را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: “هنوز هم باور نمی کنم که ما واقعاً این کار را کرده ایم! … کاش خانواده ام برای دیدن آن در آنجا بودند ، اما دانستن همسر و پسرم باید ما را ببینند (📺) برنده طلای المپیک سطح بعدی است! ” او در حال مراجعه به علاقه چهار ساله خود ، داستین لنس بلک ، و پسرشان رابی است که آنها در ژوئن 2018 از آنها استقبال کردند.

“من فوق العاده احساس افتخار می کنم که می گویم من یک مرد همجنسگرا هستم و همچنین یک قهرمان المپیک.”

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی پس از پیروزی ، دلی پیام صمیمانه ای را تشویق کرد که جوانان + LGBTQ را به تیراندازی برای ماه و دنبال کردن رویاهای خود ترغیب می کند. “من امیدوارم که هر جوان دگرباش جنسی در آنجا بتواند ببیند که هر چقدر هم اکنون احساس تنهایی کنید ، شما تنها نیستید و می توانید به هر چیزی برسید و بسیاری از خانواده منتخب شما در اینجا آماده حمایت شما هستند” او گفت. “من فوق العاده احساس افتخار می کنم که می گویم من یک مرد همجنسگرا هستم و همچنین یک قهرمان المپیک.”

با خواندن پیش از ما برای تماشای فیلم های عملکرد و واکنش های بعدی ما ، در جشن پیروزی بزرگ دالی به ما بپیوندید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>