تام دالی در المپیک توکیو در غرفه بافندگی می بیند | عکس ها

[ad_1]

مسابقات المپیک تام دیلی در توکیو ممکن است به پایان رسیده باشد ، اما این مانع از این نخواهد شد که او (یا سوزن های بافندگی اش) از سر و صدا استفاده کند. این غواص حرفه ای اخیراً در حاشیه فینال پرش 3 متری زنان در 1 آگوست و دور مقدماتی پرش 3 متری مردان در 2 آگوست با جدیدترین ساخته های خود دیده شد. دقیقاً نمی توان گفت که دالی با نخ بنفش – شاید هدیه ای برای شریک غواصی خود ، متی لی یا شوهرش ، داستین لنس بلک – باشد ، اما این چیزی خاص است. و ما بی صبرانه منتظر دیدن نتیجه نهایی پرش کننده المپیک “Team GB” دالی هستیم.

عشق دالی به بافندگی و قلاب بافی در ابتدای قرنطینه COVID-19 شروع شد و همچنان در حال تمرین برای بازی های تابستانی است. وی در صفحه اختصاصی خود در اینستاگرامmadewithlovebytomdaley توضیح داد: “یادگیری بافتن و قلاب بافی در این المپیک بسیار به من کمک کرد.” در حقیقت ، برای جشن گرفتن اولین مدال طلای خود ، دالی جایزه خود را با یک کیف ژاکت کوچک و دنج محکم کرد. ما بی صبرانه منتظر به روزرسانی آنچه او در آینده می سازد خواهیم بود. در حال حاضر ، از عکسهای پیش از دالی بافندگی در غرفه های المپیک مانند یک حرفه ای لذت ببرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>