تام دیلی برای مدال طلای خود یک کیف ژاکت دنج بافته شد

[ad_1]

توکیو ، ژاپن - 26 تیر ژاپن  (عکس توسط کلایو رز/گتی ایماژ)

اولین مدال طلای المپیک تام دالی تا زمانی که از توکیو به خانه باز نگردد سالم و سالم نگه داشته می شود. پس از آنکه دالی و شریک غواصی اش ، متی لی ، جایزه برتر را برای غواصی 10 متری هماهنگ خود در 26 ژوئیه به خانه بردند ، غواص 27 ساله اطمینان داد که جایزه ارزشمند وی دارای خانه خاصی خواهد بود. در حقیقت ، دالی یکی را با دو دست خود ایجاد کرد ، هنگامی که یک کیف ژاکت کوچک و دنج را با قلاب دوزی کرد تا مدال خود را در برابر خط و خش محافظت کند.

دالی در 27 جولای این خلاقیت شیرین را در اینستاگرام به نمایش گذاشت. “دیلی در ویدئوی خود توضیح داد:” یادگیری بافتن و قلاب بافی در این المپیک بسیار به من کمک کرد. غواص سرگرمی بافندگی و قلاب بافی خود را در زمان قرنطینه COVID-19 انتخاب کرد و خلاقیت های خود را از طریق حسابmadewithlovebytomdaley در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

او فوق العاده با استعداد است و از جمله چیزهای دیگر ، بلوز ، روسری ، کلاه ، مجسمه ، پوتین بچه ، و حصیر مخصوص قلاب دوزی کرده است. او حتی طرح های خود را برای امور خیریه به حراج گذاشته است. کیسه المپیک Daley احتمالاً برای مدت طولانی برای او نزدیک و عزیز خواهد بود ، زیرا مدالی را که سالها ساخته شده است در خود جای داده است. با اتحادیه جک در یک طرف و پرچم ژاپن در طرف دیگر ، ساختگی قلاب بافی دالی نشان دهنده یک دستاورد فراموش نشدنی و سرگرمی است که به او کمک کرد تا به آنجا برسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>