تام هالند را در این کلیپ منحصر به فرد Walking Chaos تماشا کنید

[ad_1]

هیچ چیز ترسناک تر از توانایی شنیدن و دیدن افکار درونی ویرایش نشده دیگران نیست. دقیقاً همان اتفاقی است که در هیجان علمی علمی تخیلی جدید می افتد ، هرج و مرج راه رفتن، که بر اساس کتاب اول ، چاقوی هرگز رها کردن ، از پرفروش ترین سری سه گانه YA. یک سیاره جدید به نام جهان جدید در سال 2257 در یک جهان dystopian واقع شده است ، مردان ساکن خود را با آنچه که آنها صدا صدا می کنند – یک جریان ثابت و بی وقفه از گفتگوی داخلی همه در معرض هر فرد ، مبارزه می کند. وقتی ویولا (دیزی ریدلی) بر روی این سیاره خطرناک جدید فرود می آید ، توسط تاد (تام هالند) پیدا می شود ، که عهد می کند از او محافظت کند.

در کلیپ اختصاصی POPSUGAR در بالا ، شخصیت هلند را می بینیم که با خنده و شوخی و ناخوشایند گرفتار افشای احساسات واقعی خود نسبت به شخصیت ریدلی شده است ، همانطور که تصویری از بوسیدن او ظاهر می شود. که تقریباً احساس می کند بدترین کابوس بسیار ناخوشایند همه در هنگام معاشرت با یک له. صحنه بالا را تماشا کنید ، و چه زمانی هلند و ریدلی را بررسی کنید هرج و مرج راه رفتن جمعه ، 5 مارس به سینماها می آید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>