تبلیغات واقع بینانه فریدا در زمینه مراقبت از پستان پس از زایمان

[ad_1]

دو نوع مادر جدید وجود دارد: کسانی که به طور طبیعی شیردهی می کنند و هنگام توصیف قفل کودک خود از اصطلاح “شاد” استفاده می کنند ، و کسانی که صدای جیغ را خفه می کنند در حالی که می خواهند مجرای گرفتگی را در زیر دوش با مسواک برقی خود ماساژ دهند.

برای کسانی که در این اردوگاه دوم هستند ، فریدا – یک برند سلامتی زن در ایالات متحده – می خواهد بدانید که گرچه شیردهی می تواند یک تجربه فوق العاده باشد ، اما همچنین ممکن است دردناک باشد.

“هیچ کس به شما نمی گوید شیردهی می تواند به اندازه بهبودی واژن شما دردناک باشد. همه اینها بخشی از تجربیات جسمی پس از زایمان است ، اما هرگز وقت هوا نمی گیرد ، زیرا ظاهرا هدف این امر توجیه کننده ابزار است.”

یک آگهی جدید ، مونولوگ درونی ناگفته و در عین حال همه جا را نشان می دهد که اکثر زنان پس از زایمان – و سینه های نمایش داده شده آنها – در طول این مدت تحول با آن دست و پنجه نرم می کنند ، و بدون فیلتر بودن ، مادران جدیدی را که مجبور به تحمل هستند ، نشان می دهد. از سینه های چکه دار ، سوتین های پرستاری پر از کلم ، و پمپ های پچ پچ پچ گرفته تا موارد جدید تأسف آور برای ویبراتورها ، پیام برای ماماس روشن است: وقت آن است که از پستانها ، نه فقط از کودک خود مراقبت کنید.

چلسی هیسرچورن ، مدیر عامل سه ماهه فریدا ، در بیانیه ای گفت: “انتظار اینکه زنان تولید شیر را بالاتر از راحتی جسمی خود قرار دهند ، ضد انتظار است که زنان برای شش ماه یا بیشتر ادامه دهند.” “واقعیت این است که زنان از نظر جسمی شیردهی – نوک پستان خام ، انقباضات رحمی ، مسدود شدن دردناک – کور می شوند. هیچ کس به شما نمی گوید که می تواند به اندازه بهبود واژن شما دردناک باشد. این همه بخشی از تجربه جسمی پس از زایمان است ، اما هرگز هر زمان هوا می گیرد زیرا ظاهرا هدف هدف توجیه می کند. لازم نیست که این دو از یکدیگر جدا باشند. “

علاوه بر خط تولید دیرینه کودک فریدا و راه اندازی محصولات مراقبت از مادران “مادر جدید” در سال 2019 ، جدیدترین مجموعه این نام تجاری با هدف کمک به زنان در جهت دیگر جنبه های فراموش شده بهبودی هنگام تولد کمک می کند. این خط جامع مراقبت از پستان در هر مرحله از سفر شیردهی – اعم از شیردهی ، پمپاژ ، از شیر گرفتن یا انتخاب اینکه هرگز به هیچ وجه شروع نمی کند – پشتیبانی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>