تبلیغات Adam Driver’s Centaur Burberry دارای اینترنت در Tizzy است

[ad_1]

وقتی این را می نویسم ، تازه از یک جشن مهمانی دو هفته ای در یونان می گذرم. به هر حال ، این به خاطر فخرفروشی نیست ، بلکه به دنبال این است که چگونه در آن زمان من سهم خود را از اساطیر یونان آموختم ، از جمله موجودات عرفانی نیمه انسان و نیم اسب معروف به قنطورس. ظاهراً آنها مست بودند. پدر زئوس. مسئول کشتار هرکول قدرتمند است. فقط موارد استاندارد شماست.

با این حال ، با وجود لایه های واقعی که من در سفر خود باز کردم ، هیچ کس مرا برای آنچه پس از بازگشت به خانه دنبال می کند آماده نکرد. من در مورد آخرین تبلیغ ادکلن آدام درایور برای Burberry Hero صحبت می کنم.

اگر سرنخ زمینی ندارید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم ، به من اجازه دهید توضیح دهم: باربری اخیراً یک ویدئوی تبلیغاتی منتشر کرده است که در آن راننده ای بدون پیراهن در اقیانوس با دقت شبیه به Zoolander شنا می کند و تا انتها به صورت قنطورس در می آید. باز هم کاملاً استاندارد (و ما تصور می کنیم که هیچ خدای نیمه هرکول در ساخت آگهی مذکور آسیب ندیده است). ببینید تله تشنگی که همه اینترنت از خود دیدید:

https://www.youtube.com/watch؟v=AoErx-fGiPw

. . . هر گونه سوال؟

ریكاردو تیسچی ، مدیر ارشد خلاقیت برند ، در یك خبرنامه مطبوعاتی گفت: “من می خواستم Burberry Hero مردانگی مدرن را بیان كند ، و ذات اصلی انسان و حیوانات را بازی كند و این دوگانگی را بین قدرت و حساسیت ایجاد كند.” “[Driver] دارای این عمق باورنکردنی در بیان معنای مردانگی امروز است – چگونه قدرت می تواند ظریف باشد و احساسات می توانند قدرتمند شوند. “

واضح است که همانطور که همه چیزهای خوب در اینترنت منتشر می شود ، مردم نیز آن را مشاهده کرده اند. . . احساسات از هیاهوهای جمعی گرفته تا “WTF” ، به نظر می رسد همه در توییتر نمی توانند کاملاً بر آن سلطنت کنند. افسوس ، برخی از برنامه های مورد علاقه ما در پیش رو:

منبع تصویر: باربری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>