تحول روکسان کمپبل از مانیکور به کارآفرین

[ad_1]

خیلی اوقات ، بهترین داستان های زیبایی می گذرد ناگفته، صرفاً بر اساس رنگ پوست ، مذهب ، بیان جنسیتی ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد است. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم تا آنها بتوانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی راجع به چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر جهان برای بهتر. تا بعدی: رکسان کمپبل، مانیکور ، برنده جوایز ، متخصص ناخن ، و بنیانگذار لاک ناخن روکسان کمپبل و لندن را دوباره تزئین کنید.

من همیشه عشق به زیبایی داشته ام ، که حدس می زنم تعجب آور نباشد زیرا من در کنار مادری بزرگ شده ام که به عنوان تکنسین ناخن کار می کرد. او مدام وسایل و کیت های ناخن خود را به خانه می آورد تا من پس از مدرسه و آخر هفته ها روی پسر عمه ها و خاله ها ام تمرین کنم. از شش سالگی هنگام تماشای فیلم های آموزش کار مادر ، مشغول نقاشی و ایجاد طرح روی ناخن های خودم بودم. از همین زمان ، سالها بعد ، بعد از تمرین زیاد ، به عنوان یک تکنسین ناخن در شرکت ناخن نیویورک در High Street Kensington که مادر من نیز در آنجا کار می کرد ، به من پیشنهاد شد. سالن به دنبال لیست حسادت کنندگان مشهور مشهور بود که شامل هالی بری بود ، که من طرفدار بسیار زیادی او بودم. از آن لحظه به بعد کاملاً گیر کرده بودم.

در طول مدت حضورم در NYNC ، در معرض خدمات اختصاصی مشتری آنها به مشتریان قرار گرفتم ، چیزی که اکنون نیز در کسب و کار خود ادامه می دهم. مادر من استعداد من را تشخیص داد و من را ترغیب کرد که در دوره فن آوری ناخن در کالج Ealing Broadway کالج بگیرم و در رشته فناوری ناخن VTCT موفق به کسب لیسانس شوم. من تحصیلات خود را در زمینه مانیکور ، پدیکور ، هنر ناخن ، ناخن فایبرگلاس و اکستنشن ناخن اکریلیک به پایان رساندم.

در طول زمانی که برای بهبود مهارت هایم کار می کردم ، همیشه علاقه زیادی به سوفی رابسون ، مانیکور مشهور داشتم که الهام بخش واقعی من برای بزرگ شدن بود. من به طرز باورنکردنی به کار سوفی علاقه داشتم و همیشه در مورد آخرین مجلات در مورد او می خواندم. پس از تبدیل شدن به یک تکنسین واجد شرایط ناخن در سال 2006 ، شهامت برقراری ارتباط با سوفی را جلب کردم و این نتیجه داد زیرا او از من خواست که به تیمش بپیوندم – این یک رویای کامل بود که به حقیقت پیوست. در حالی که با او کار می کردم ، یکی از اولین مشتری های مشهور من سوپرمدل Jourdan Dunn بود. من برای انجام ناخن های ژوردان در خانه او دعوت شدم ، او واقعاً خوش برخورد و خوش برخورد بود. سوفی فرصت های بی شماری را برای من فراهم کرد. از کمک به پشت صحنه او در هفته مد لندن در سال 2011 گرفته تا کار با مدل های برتر و افراد مشهور ، از جمله آلیشیا کیز ، آدل ، دعا لیپا و وینی هارلو.

تجربه های شگفت انگیز پس از تلاش و فداکاری مداوم ادامه داشت زیرا در سال 2012 ، من به عنوان یکی از پنج تکنسین ناخن در بازی های المپیک 2012 لندن انتخاب شد.

سفر من سرگرم کننده ، هیجان انگیز و گاه گاهی کاملا سورئال بوده است. به ویژه کار با نشریات محترم مانند Vogue، آی تی، تاتلر، بازار هارپر، و ماری کلر. من همچنین این فرصت را داشتم که با کمپین های مد از جمله آی تی با Dior کمپین کنید ، جایی که من با بسیاری از افراد مختلف در مکان های مختلف کار کردم و قبل از برخورد به خیابان بزرگ ، جدیدترین روندهای مد زندگی می کنند. بسیاری از افرادی که از کار با آنها در زمینه فیلم ، تلویزیون و موسیقی لذت بردم ، اکنون مشتری های طولانی مدت من هستند – یکی از آنها حوا است. من به موسیقی او گوش می دادم که در حال رشد است و اکنون او مشتری دائمی من است ، که یک لحظه کاملاً رویایی برای من است.

تجربه های شگفت انگیز پس از تلاش و فداکاری زیاد همچنان ادامه داشت زیرا در سال 2012 ، من به عنوان یکی از پنج تکنسین ناخن در بازی های المپیک 2012 لندن انتخاب شدم. ما این فرصت را داشتیم که برای ورزشکاران در دهکده ورزشکاران ناخن آرایی ایجاد کنیم. ما تقریباً روی 2000 ورزشکار از جمله مدال آوران طلا ربکا سونی ، بریژتا بارت ، هدر واتسون و آلیا اتکینسون کار کردیم – به چند مورد. من باید یاد می گرفتم که چگونه بیش از 200 پرچم از سراسر جهان را با استفاده از یک برس خوب نقاشی کنم. برخی از ورزشکاران پرچم دیگری را بر روی هر میخ انتخاب می کنند. دیدن کارهایم در تلویزیون و روزنامه بسیار عالی بود. و حتی با دیدن طرح های من روی ورزشکاران وقتی مدال های خود را بالا می برند سورئال تر است.

بعد از کار در سالن های مختلف در کنار انجام این رویدادهای مهم ، تصمیم گرفتم که به کار آزاد بپردازم و این یکی از بهترین تصمیمات بود. در طول سال ها ، من در مسابقات ناخن مانیکور 2012 ، قهرمانان ناخن مانیکور ژل 2013 ، و در سال 2013 مانیکور بهترین سال به من اهدا شد.

در تمام این فرصت ها ، مراقبت از ناخن با بهترین کیفیت برای من مهم بود. ارائه لاك ناخن بدون ظلم به مشتريان براي من هميشه بسيار مهم بود زيرا بسياري از ما به دنبال گزينه هايي هستيم كه محيط را در نظر بگيرند ، كه به نظر من راه پيشرفت در صنعت ناخن است. به همین دلیل ، در سال 2016 ، تصمیم گرفتم 100٪ ظلم ، فرمالدئید ، تولوئن و مارک ناکافی بدون کافور ، Roxanne Campbell را ایجاد کنم. لاک مرغوب من با 10 سایه (به علاوه یک پایه و روکش اصلی) در انگلستان ساخته شده است و از علاقه من برای تنظیم روند رنگی فصلی که روحیه مردم را بالا می برد ، انتخاب می شود.

بین راه اندازی نام تجاری من و قبل از بروز همه گیری همه گیر ، من شروع به انجام کلاسهای مستر تجاری برای کارآفرینان تازه کار کردم که در آن کلاسهای نام تجاری و بازاریابی را تدریس کردم. هر کلاس به طور همزمان یک ماه اداره می شد و موفقیت بزرگی داشتند. من از آن زمان به تدریس آنها ادامه داده ام ، حتی چگونگی اداره مشاغل در طی یک بیماری همه گیر را در خود جای داده ام.

بسیار خوب است که تشخیص دهیم صنعت ناخن در حال تغییر و گسترش است و برای این امر همیشه یک فضای امن برای من خواهد بود.

من همیشه به یاد می آورم که عموی من می گفت ، “صبور باش ، ثابت قدم باش و هرگز تسلیم نشو” ، که مخصوصاً در طول بیماری همه گیر به من کمک کرد. علی رغم نداشتن هیچ کاری در حین قفل کردن ، من می دانستم که وقتی محدودیت ها برداشته شد دوباره دوباره مشغول کار خواهم بود. از آنجا که من همیشه به عنوان یک تکنسین موبایل ناخن فکر می کردم ، می دانستم که قرار است در قرارهای ناخن پس از همه گیری ، تغییراتی در خواسته ها ، نیازها و انتظارات مردم ایجاد شود. ارائه یک تجربه تخصصی در خانه بهترین راه پیش رو و زمان مناسب برای زنده کردن Revarnish London به نظر می رسید. Revarnish London یک سرویس دربان ناخن است که دسترسی مستقیم به یک تیم بوتیک از متقاضیان تکنسین ناخن لندن را در راحتی خانه خود فراهم می کند.

من به ایده Revarnish London در سال 2015 فکر کردم ، اما منتظر فرصت مناسب برای راه اندازی شد زیرا این نام تجاری شخصی خودم بود. هنگامی که در سال 2020 عادی متوقف شد ، احساس می شود زمان مناسب برای رسیدن به آن است. من Revarnish London را خودم در ژوئیه 2020 ، درست در قلب همه گیر راه اندازی کردم. درست در خفاش ، پاسخ فوق العاده بود. تلفن من از قلاب زنگ می خورد و یک لیست انتظار برای قرارهای دو ماهه وجود داشت. نمی توانست شروع بهتری برای پرتاب باشد – من و سایر تکنسین های ناخن روی انگشتان پا نگه داشته شدیم!

وقتی تازه کارم را شروع کردم ، من واقعاً یکی از معدود تکنسین های ناخن سیاه در پشت صحنه هفته مد لندن و سایر رویدادهایی بودم که در آنها کار کردم. بسیار خوب است که تشخیص دهیم صنعت ناخن در حال تغییر و گسترش است و برای این امر همیشه یک فضای امن برای من خواهد بود.

منبع تصویر: رکسان کمپبل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>