تد بیکر اولین کلوپ مد را در Clubhouse App ایجاد می کند

[ad_1]

آیا در کلاب هاوس هستید؟ برنامه پخش صوتی فقط دعوت ، که در آوریل 2020 راه اندازی شد ، به سرعت در صنعت مد و زیبایی محبوبیت بیشتری پیدا می کند – و تد بیکر به عنوان اولین مارک مد انگلیس که به باشگاه در این سیستم عامل باشگاه اعطا می شود ، تبدیل شد.

تد بیکر میزبان یک سلسله بحثهای شش ساعته با عنوان “گفتگوها در فرهنگ” است که تأثیر فرهنگ انگلیس بر مد را به طور گسترده بررسی می کند. این مجموعه محتوای مارک دار توسط یکی از ابتدای پذیرش کلاب هاوس و مشهورترین سازندگان محتوای بریتانیایی ابراکساس هیگینز هدایت خواهد شد. تد بیکر قبلاً میزبان یک اپیزود ابتدایی بوده است که هیگینز در گفتگو با دو سفیر مبارزات انتخاباتی این برند ، هنرمندان کوجی رادیکال و گرتا بلاماسینا حضور داشت.

جنیفر روبوک ، مدیر ارشد مشتری تد بیکر ، در بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما کلاب هاوس را فرصتی برای آزمایش با قالب های دیجیتالی جدید و ابتکاری و توسعه سرمایه فرهنگی خود می دانیم.” “به عنوان یک مارک میراث بریتانیایی ، ما قصد داریم با استفاده از صدای خود بخشی از گفتگوی فرهنگی را در کنار استعدادهای متنوع و جذاب از سراسر صنعت خود و فراتر از آن داشته باشیم.”

اگر در Clubhouse تازه وارد هستید ، این برنامه با ایجاد انجمن های مکالمه مضمونی که به آنها کلوپ گفته می شود ، کار می کند. پس از پیوستن به برنامه ، می توانید باشگاه های مختلفی را دنبال کنید که در آن می توانید رها شوید و در “اتاق” های اختصاصی که توسط رهبران فکر پرشور در آن زمینه میزبانی می شود ، به بحث و گفتگو گوش دهید. تد بیکر اولین مارک مد خواهد بود که نمایه Clubhouse خود را به یک باشگاه تبدیل می کند و پیروان می توانند جلسه بعدی آن را از روز پنجشنبه ، 31 مارس ساعت 7:30 بعد از ظهر بپیوندند اگر روز پنجشنبه گپ را از دست ندادید ، جای نگرانی نیست زیرا نام تجاری در حال انتشار مجدد است هر جلسه به صورت پادکست ، “Ted Baker Club Presents: Conversations in Culture” ، که در پادکست های اپل و Spotify در دسترس خواهد بود.

منبع تصویر: تد بیکر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>